Každý měsíc za mnou chodí vnuk a bere mi důchod: Co mám s tím dělat

Dřív to bylo dobré. Když se nám s manželem narodila dcera, byli jsme nejšťastnější na světě. Byla to naše jediné dítě, proto jsme ji rozmazlovali.

Stařenka / Zdroj: abrozzi.com

To je asi naše chyba. Vyrostla sobecká a sebestředná. Když jí bylo 19 let, můj manžel zemřel. Už jsem jí nemohla všechno koupit, zaplatit za studium a další výdaje, ale choutky u Lenky jen rostly.

Stařenka / Zdroj: abrozzi.com

Dcera nakonec studium ukončila. Studovat nechtěla. Dcera si našla práci, kde se seznámila s budoucím manželem. Trochu spolu chodili a rozhodli se, že se vezmou. Brzy se mi narodil vnuk. Pomáhala jsem dětem, i když jsem měla omezené možnosti.

Stařenka / Zdroj: abrozzi.com

Po narození dítěte začala dcera se zetěm často hádat. Nedostatek peněz jim sežral lásku. Zeť pracoval na nízkopříjmové pozici a nechtěl nic měnit, tak se Lenka naštvala. Vnuk mi často zůstal, protože dcera nechtěla, aby byl svědkem jejich rodinných skandálů. Místo toho aby si zachovali rodinu či rozum, začali spolu pít.

Stařenka / Zdroj: abrozzi.com

Všechny mé rozhovory a učení nepřinesly žádné výsledky. Vnuk vyrůstal sám. Stal se z něj chuligán a nebylo možné ho něčemu naučit. Snažila jsem se ho vychovávat, ale nejsem pro něj autorita.

Teď za mnou přichází a požaduje peníze. Když nedám, tak krade. Každý měsíc mi bere polovinu důchodu. Bojím se to říct dceři, protože pod vlivem alkoholu od ní lze očekávat jakoukoli reakci.

Stařenka / Zdroj: abrozzi.com

Chápu, že je to i moje chyba, ale jak to napravit? Mám se obrátit na policii? Nebo do opatrovnictví? Co mi můžete poradit?

PSALI JSME: BEZ SMÍCHU TOTO VIDEO NELZE SLEDOVAT: MAJITEL SE ROZHODL NATOČIT, JAK SE JEHO PES PŘIPRAVUJE NA SPÁNEK

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA DOSTALA POKUTU 6 MILIONŮ EUR ZA ŠPATNÉ PARKOVÁNÍ

Share