„Kdo z těchto lidí si nezaslouží hmotnou pomoc“ : Jednoduchý test pozornosti

V sociálních sítích bloggerové stále více provádějí sociální experimenty, testují lidi na citlivost a touhu pomáhat.

Někdy takové kontroly selžou a někdy potěší lidi.

Je však možné zavolat někoho lhostejného, ​​protože nepožadoval tazatele? Každý má právo zvolit si své vlastní důvody.

Pečlivě se podívejte na obrázek a řekněte, kdo z těchto lidí si nezaslouží hmotnou pomoc.

.

BEZDOMOVCI

Kontroverzní otázka: pomoci lidem bez domova?

Někteří tvrdí, že sami bezdomovci si vybrali tuto cestu, zatímco jiní jsou bez pochybností připraveni dát poslední haléře a pomoci těm, kteří to potřebují, než mohou.

.

Musíte pochopit, že každý bezdomovec má svůj vlastní příběh a nelze jej srovnávat s ostatními.

Pokud chcete pomoci ze srdce, mějte na paměti, že někteří z těchto lidí nejsou vůbec bezdomovci a mají příbuzné a bydlení, a tulák je způsob, jak vydělat peníze bez namáhání.

Obvykle se tito lidé neliší smutným výrazem a vyžadují peníze místo jídla, zatímco lidé, kteří to skutečně potřebují, jsou v rozpacích, když žádají o pomoc.

Místo toho se snaží vydělat nějaké peníze: babičky s květinami, dědové prodávají knihy, děti umývají okna za cent.

.

Samozřejmě je nutná pomoc lidem bez domova, ale musí to být provedeno nejen upřímně, ale také přiměřeně. Existuje řada organizací, kde se lidem bez domova pomáhá vstávat a je zde místo pro péči o dobrovolníky.

Nelze říci, že kvůli zvyku pouličního života někteří nechtějí pracovat, protože vědí, že mohou získat peníze právě tak. A v první řadě je nutné poskytnout psychologickou pomoc, protože může být efektivnější než peníze.

.

Muž č. 3 – to je ten, kdo se snaží získat peníze podvodem. Podívejme se blíže a zamyslete se: proč tento muž potřebuje boty, pokud nemá nohy?

.

Všímavost nikdy nebude zbytečná, podpora lidí bez domova může být někdy zbytečná a dokonce nebezpečná. Testy na cestě života nejsou pro každého a jen málokdo dokáže zachovat lidskou důstojnost.

Těmto lidem by se mělo pomoci vštípit naději a dát jim sílu, aby mohli začít žít od nuly. Vždy se můžete dostat z potíží, stačí.

Podělte se o své vědomé testy se svými přáteli na sociálních sítích.

Share