“Kdy moji manželka onemocněla, požádala, abych našel svou starou kamarádku”: Historie o tom, jak roky rozloučení nezvládly zrušit sjednocení milujících

Někdy láska musí projít přes několik tisíc různých zkoušek. Bob MacLaren ovdověl dvakrát, před tím, jak našel svou celoživotní lásku.

Jak zjistil, jeho manželka skoro vždy se nacházela v paměti muže. Roky rozloučení nezvládly zrušit sjednocení milujících jeden druhého lidi.

Seznámeni

První setkání Boba MacLarena a Didi Cvibel se uskutečnilo v roce 1974. V té době muž se zajímal hraním na hudebních instrumentů a někdy dokonce i úspěšně hostoval po státu.

Mladý talent rychle zpozorovali majitele firmy okružních plaveb a nabízeli mu kontrakt. V roce 1973 Bob poprvé vyjet si na plavání. Muž postupně vystupoval na různých lodích firmy a měl rád svou práci.

V roce 1974, během jednýho ze svých koncertů, Bob uviděl hezkou tanečnici. Byla to Didi Cvaibel. Mezi mladými lidmi se rychle uskutečnil nebeský romantický vztah.

.

Velké množství kolegových zlobili Boba, a říkali, že nevyhovuje pro tu dívku. Ale kluk si myslel jinak. Rozhodl se si podmanit její srdce všemi způsoby.

Muž zvládl to udělat, a s Didi se stali párem. Několik měsíců mladí lidi stále byli spolu. Nemohli nechat jeden druhého bez pozornosti. Přesně tehdy, Bob pochopil, že se zvládl najít svou duši.

Plány

Na začátku, mladé lidi chtěli přestěhovat do Skotska. Na rodin zemi Boba, plánovali zorganizovat komediální duet a vystupovat po celém státu. Ale Didi s časem dostala strach od takového řešení. Dívka se bála domácích problém.

Bála se, že city Boba jsou silnější než její vlastní, a žena povedla mu o tom ne jedním z setkání.

Ale muž si přijal to řešení. Po dlouhém přemýšlení par se rozhodl zůstat se kamarády a plánovat svůj život zvlášť.

Roztržka

.

Za nějakou dobu se jich kontrakty s firmou skončily a o své společně práci zapomněli. Didi odjela do Los-Angelesu a začala dělat kariéru herečky a tanečnici.

Bob přestěhoval do Británii, a začal pracovat na státní službu. V roce 1976 se oženil na Eleni. Komunikace s Didi se přerušila.

Doba tragédii

Za 31 rok šťastného rodinného života té manželství se rozpadlo. Elena zemřela od rakoviny.

Bob se znovu oženil v roce 2009. Ale štěstí netrvalo dlouho. Niva manželka také měla rakovinu. Léčení trvalo 6 let, ale, bohužel nepomohlo.

Doporučení

.

Během jedné fyzické konzultaci, manželka Boba požádala muže, aby nebyl smutným po její odchodu. Doporučila mu si rychleji najít partnerku. Přičemž, ukázala na správnou cestu hledání.

Žena požádala, aby někoho našel v seznamu svých starých známých s kamarádů. Manželka si vzpomněla o historii s Didi, kterou sdílel Bob a požádala, aby v budoucnosti muž zkusil vrátit vztah se svoji první láskou.

Krok

Kdy manželka zemřela, muž dlouhou dobu přemýšlel. Častěji vzpomínal o své první lásce a o jich setkání, které byli plní romantiky.

Potom muž se rozhodl na další účinek. Našel stránku Didi na Facebook a odeslal ji dotaz na kamarádství.

Šok

Později, Didi se přiznávala, že byla šokována od takového zvláštního účinku Boba. Několik desítku let neobdržela od něho žádné dopisy. Ale takové chování svého minulého přítele ji příjemné překvapilo.

Postupně jich komunikace se stávala více intenzivní. Za několik dnů Bob a Didi volali jeden druhému po Skype a komunikovali přes mobil.

Často si vzpomínali o své minulosti, sdíleli o svých zážitku, které se uskutečnily za cely jich život. Přesně v ten moment Didi vzpomněla ten cit úžasného štěstí, který zažila ve mladí.

Setkání

.

V dubnu roku 2017 Didi pozvala Boba do Los-Angelesu. Na začátku ani nemyslela o tom, že mezi nimi mohou vzniknout romantické vztahy.

Ale první setkání ukázalo, že láska nikam nezmizela. City se vrátily po takovém dlouhém rozloučení.

Pár

Ve dnešní době Bob a Didi vždy spolu. Jak v mladí, nemohou se rozloučit na žádnou chvíli.

Zamilované cestují po Evropě a USA. Teď Bob plánuje přestěhovat do Severní Ameriky. Častěji se přemýšlí o manželství.

Share