„Když jsem ho uviděl, byl jsem ohromen pocity“ : Syn rozhodl překvapit svého otce a splnil jeho sen k 65. výročí

Charlie Marvin Green věřil celý svůj život, že s ním osud jednal nespravedlivě, když mu bylo v 16 letech podvedeno jeho milované auto podvodem. A teď, o mnoho let později, se jeho syn Michael rozhodl překvapit svého otce.

Dal mu přesně stejný Chevrolet Bel Air z roku 1955, s nímž se Charlie musel rozloučit před více než půlstoletím. Řeknout, že Charlie byl šťastný, znamená vážně potlačit bouři emocí, které důchodce zažil, když viděl své vysněné auto!

Důchodce Charles Marvin Green postrádal své první auto po celý život, které jeho sestra zbavila jeho klamání. Když mu bylo 16 let, obdržel jeho Chevrolet Bel Air z roku 1955 jako dárek.

O několik týdnů později si jeho sestra půjčila auto a odešla se svým přítelem do Kalifornie. Cesta však nefungovala: na cestě pár rozbil auto.

Opravovat to bylo drahé, jezdit bez opravy zpět do původního stavu – na dlouhou dobu. Sestra Charlie a její přítel tedy bez prodlení dvakrát prodali auto. Když se to dozvěděl, Green byl naprosto rozdrcen.

Podle něj, kdyby měl takovou příležitost, odcestoval by do Kalifornie a nějak by odvedl jeho vlaštovku domů.

Nedali mu však šanci: jeho sestra na něj dlouhou dobu schovávala incident a informoval o tom až v době, kdy bylo příliš pozdě na to, aby něco udělal.

Jeho syn Michael, který věděl o ztrátě, kterou Green zažil jako teenager, se rozhodl splnit hlavní přání svého otce a vrátit mu vysněné auto.

Jednou, když otec a syn spolu podnikali, na jednom z městských parkovišť viděli přesnou kopii Chevrolet Bel Air, kterou Charlie Green ztratil v mládí. Když ho Green uviděl, byl ohromen pocity.

Začal si vzpomínat na své oblíbené auto a dokonce vyfotil vedle auta – i když tajně, aby si ho skutečný majitel nevšiml. Green netušil, že skutečným majitelem vozu byl jeho syn a vůz byl koupen speciálně pro něj.

Po nečekaném setkání s Chevroletem, když se dvě kapky vody připomínaly auto jeho mládí, Green upadl na její vzpomínky a byl vážně nadšená.

Když jel se svým synem do domu, Charlie byl ohromen, když viděl, že se k jejich domu přibližuje i Chevrolet Bel Air, který si všiml na parkovišti. Úžas však rychle ustoupil: důchodce si uvědomil, že auto mu bylo darem od jeho syna.

Prezentace byla okamžitě představena. Green šokoval slzami ze šoku a teprve potom pevně objal syna.
Michael jednou pro svého otce udělal velké překvapení.

Michael se z Charlieho blogu dozvěděl, že sní o svém vlastním domě, a okamžitě si koupil otci dům.

Člověk může jen snít o takové synovské lásce a péči!

Share