„Když jsme se dozvěděli, že budeme mít 5 dětí, byli jsme ohromeni“:Jak teď žije rodina, kterou opustil manžel

Rodina Oksana Kobeletskaya a Sergey Semenov se do roku 2015 nelišila od ostatních – máma, táta, dcera Alice. Pár let po narození nejstarší dcery začali pár přemýšlet o bratrství pro Alici.

… Když se Oksana a Sergey na ultrazvuku dozvěděli, že budou mít pět dětí, byli prostě ohromeni. Takové množství najednou je charakteristické pro IVF, ale ne pro přirozené těhotenství.

Toto je jedinečný případ. Jeden za 85 milionů.

.

Odessa lékaři okamžitě navrhli snížení – odstranit několik embryí, aby se zbytek vyvíjel lépe. Oksana se tento nápad nelíbil. Rozhodla se – stejně jako Bůh dal, tolik porodí a vychovává.

Její manžel však nebyl s takovým nápadem spokojen. A pak poprvé opustil Oksanu.

Odjel však na dlouho. Očividně se rodiče tlačili nebo si možná hrálo svědomí. Zbylé měsíce před koncem těhotenství pár strávil společně. V roce 2016 se zrodilo pět. Děti vážily jen velmi málo: 1200-1900 gr.

.

David, dvojčata Denis a Vlad a dvojčata Sasha a Dasha se stali skutečným pocitem nejen v Oděse, ale po celém světě. Běžela hromada novinářů. Starosta okamžitě předal pár klíčů do nového pětipokojového bytu.

Zatímco byla máma a pětky v nemocnici, sestry jí pomáhaly ve všem. Ale po propuštění z asistentů se ukázalo být jen moje matka a manžel.

První měsíce se Sergey pokusil Oksaně pomoci ve všem. Zavinul, vykoupal se, nakrmil. Návrh nového bydlení a opravy v něm trvalo hodně času.

.

Pomáhal, pomáhal a … došel pára. Nejprve prohlásil, že je velmi unavený a potřebuje čas na odpočinek. Podle Oksany zavřela oči před Sergejovou slabostí.

Byla unavená stejně jako její matka, ale jen on si mohl dovolit viset tři hodiny nad hrou tanků v počítači.

.

… Děti vyžadovaly stálou pozornost. Chcete-li změnit všechny, koupat se a krmit – tyto akce trvalo tři hodiny. Potom děti několik hodin spaly a dávaly ženám trochu oddechu.

Nejtěžší věc byla v noci. Oksana spala velmi málo, na rozdíl od jejího manžela, který odmítl vstát v noci dětem.

David, dvojčata Denis a Vlad a dvojčata Sasha a Dasha byly ve věku šesti měsíců, když Sergei odešel z rodiny a požádal o rozvod. Pravý důvod, proč žádný z manželů stále nikdo neříká. Můžeme jen spekulovat.

.

Pak začala zábava. Po rozvodu Sergei neplatil výživné svým šesti dětem:

Nejsem docela schopný člověk. Byl ještě zraněn, zatímco byl ještě ženatý. Nemám fyzickou schopnost, řekněme, a materiální pomoc Oksana Vadimovna nyní, finančně.

Oksana se směje jen těmto výrokům. No, žádné peníze – pomoc, poskytni veškerou možnou pomoc. Děti jsou velmi aktivní, něco neustále ničí a ničí. Sergei děti vůbec nenavštívil. Žádné pětky, žádná starší Alice.

.

A možná Oksana chtěl trpět a řev ze srdce, jen jednou – děti zabíraly většinu času. Naučila se řídit minibus, aby vzala děti do mateřské školy, na kliniku a do rozvíjejících se kruhů.

Milí lidé pro ni vytvořili speciální asistenční fond. Kdokoli může pomoci této rodině finančně. Jako matka s mnoha dětmi dostává od státu dávky a pomoc. Kromě toho se Oksana na mateřské dovolené naučila vydělávat peníze.

Takže banální – stal jsem se blogerem. Život neobvyklé rodiny sleduje 100 tisíc lidí.

Děti se účastní reklamních střel. Rodina nepotřebuje peníze zvlášť.

Oksana byla schopna plavat ven v těžkém okamžiku svého života, neopustila své děti, předstírala, že je slabá. A co Sergej? Zdá se, že muž, otec rodiny – se spojili a schovávali se za imaginární chorobou.

Share