Kočka prošla 19 km, aby se vrátit do rodiny, která ji opustila

V americkém městě Raleigh došlo k dramatickému příběhu se šťastným koncem. A její hlavní postavou byla červená kočka jménem Toby.

Lidé, kteří si nedávno zvíře sami vzali, se brzy dozvěděli, že kočka je velmi chytrá. Rodina nemilovala neustálé boje s kočkami a brzy se násilné zvíře vrátilo do útulku.

Toby si myslela, že to byla nějaká chyba. Přes slušnou vzdálenost od domu se kočka vydala na nebezpečnou cestu, aby se sešla s „rodinou“. Zvíře nebylo známé, proč byla opuštěna.

Ale ani vyhublý vzhled kočky, který uběhl 19 kilometrů, nezměkl srdce nových majitelů a znovu ho vzali, ale na kliniku, aby se usmrtili.

Když místní útočiště vyslechlo srdcervoucí příběh, zavolalo americkou společnost pro prevenci týrání zvířat a odmítlo eutanizovat kočku. Organizace okamžitě přišla k záchraně.

Testy ukázaly, že Toby měla virus imunodeficience a respirační infekce. Přes svou nemoc byla Toby velmi milující a laskava k personálu, který se o ni staral.

Zpočátku Toby zasyčela na jiné kočky, ale brzy se zklidnila se svými sousedy a dokonce se stala jednou z oblíbených koček personálu.

Poté, co se Toby úplně vzpamatovala, byla jeji fotografie zveřejněna na internetu k adopci.

.

Příspěvek s fotografií okouzlujícího zvířete našel širokou odpověď od uživatelů Facebooku. Více než 1,5 tisíce lidí, kteří sdíleli tento záznam na svých stránkách.

Toby nyní žije se svými novými majiteli a dvěma dalšími kočkami. Jeji paní Michelle tvrdí, že Toby je mila, příjemna. Ráda odpočívá na posteli svých pánů.

Je příjemné vědět, že Toby dokázala najít dům, kde je milována a oceněna.

Share