„Koncem června se všechno vrátí k normálu“: Hana Zagorová chce na jeviště

Slavná zpěvačka Hana Zagorová se velice těší na dobu, kdy všechny bezpečnostní opatření budou vládou zrušené a bude se moci zase vrátit na jeviště.

Zdroj:novinky.cz

Zpěvačka se přiznává, že scéna a diváci ji velmi chybějí. Každé ráno Zagorová otevírá svůj diář, aby uviděla, co ji dnes zase odpadlo.

Zdroj:extralife.cz

Naposledy měla koncert na začátku března a od té doby jen sleduje v diáře zrušené akce.

„Zrovna jsem na to ráno koukala, kolik je tam krásných měst, diváků a koncertů, na něž se vždy těším, protože se mi ještě nestalo, abych šla na jeviště a netěšila se,“ stěžuje se zpěvačka.

Hana Zagorová uvedla, že ani nezná nikoho kdo by z karantény měl radost.

Vystoupení jsou zrušené, nebo přeložené. Další naplánovaný koncert má až na začátku srpna, ale zpěvačka není z toho moc šťastná, protože ještě neví, jak to dopadne.

Zdroj:ahaonline.cz

Zagorová musela mimo jiné zrušit i svoje tak očekávané turné Konečně společně, který musela absolvovat se svým manželem Štefanem Margitou.

Turné by mělo končit letos třetího října v pražské O2 aréně. Zatím v diáři zpěvačky je pouze jeden společný koncert, a to až v květnu roku 2021.

Zdroj:tyden.cz

Hana Zagorová i přesto zůstává pozitivní a věří, že návrat k normálnímu životu bude mnohem rychlejší, než se předpokládá.

Doufá tak, že vir koncem června oslabí a už to bude lépe. Zpěvačka se přiznává, že už chodí s manželem na procházky a můžou se setkat i s přáteli.

Zdroj:ceskatelevize.cz

Spolu s manželem tak doufají, že budou moci brzy odletět do Malagy na svůj byt.

Ve Španělsku manželský pár obvykle tráví léto. Zatím tato země je pro turisty uzavřena a epidemiologická situace tam zůstává jedná z nejhorších v Evropě.

Share