„Kostymérky nejsou služky“: Brodská si postěžovala na mladé herce. Jak reagovala Havlová na její výtky

Herečka Tereza Brodská pochválila své mladé kolegy, se kterými hraje v seriálu Zoo. Šimon Bilina a Michaela Pecháčková jsou podle ní velmi slušní. Vysvětlila, že mnoho mladých herců bohužel nezdraví ani neděkuje. Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová si také myslí, že by se mladí lidé měli vychovávat.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Tereza Brodská zveřejnila na svém Instagramu několik společných fotek se svými mladými kolegy. Pochválila Šimona Bilinu, že je usměvavý a slušný.

Dagmar Havlová / Zdroj: iDnes.tv

Napsala také, že je šťastná, když se potká s Michaelou Pecháčkovou, kterou označila za sluníčko. Postěžovala si, že mladí herci často nepozdraví, nepoděkují a ani se nepředstaví. Proto je ráda, že spolupracuje s Michaelou a Šimonem, protože jsou slušní.

Oba herci na její příspěvek zareagovali a poděkovali za tak krásná slova. Okomentovala to i bývalá první dáma. Dagmar Havlová napsala, že by se mladí měli vychovávat. „Je to na nás, tak jako nás vychovávaly Bohdalky, Jiráskové, Štěpánkové!“ dodala.

Tereza Brodská / Zdroj: Instagram.com

Kolegyně jí odpověděla. „Mluvíš mi z duše!“ napsala Tereza Brodská. Chová se tak, jak si myslí, že je správné, představí se starším hercům, pozdraví je a poděkuje. Navíc kostým po natáčení pověsí sama, protože „kostymérky nejsou služky“.

Tereza Brodská / Zdroj: Instagram.com

To už podle ní mladí herci ve většině případů nedělají, a tak je Šimonovi a Michaele vděčná.

PSALI JSME: JAK DNES ŽIJE 87LETÁ IVANKA DEVÁTÁ: „TO JE NEJKRÁSNĚJŠÍ CHVÍLE. NEMUSÍM NIC“

PŘIPOMÍNÁME: 51LETÁ VENDULA PIZINGEROVÁ SE UKÁZALA VE SPODNÍM PRÁDLE: „SUPER TĚLO. POSTAVIČKA JAKO ZE ŽURNÁLU“

Share