Krásná Andrea Pomeje se předvedla ve svatebních šatech: „Rozhodně brzy tyto šaty vynesu“

Andrea Pomeje na konci února odletěla s přítelem do Thajska, kde pracovali, ale trávili tam i dovolenou. 6. března ji na jedné z pláží jihoasijské země Petr Plaček požádal o ruku a česká DJka řekl ANO. Vypadá to, že partneři už chystají svatbu.

Andrea Pomeje / Zdroj: youtube.com

Před dvěma měsíci řekla Andrea svému příteli ano, byl to rozhodně jeden z nejkrásnějších okamžiků jejich života.

„Vůbec bych neřekla, ze budu cítit tolik emocí… Budeme úplná rodina,“ napsala tehdy na Instagramu Andrea Pomeje. Jejich vztah se podle ní stal ještě intenzivnějším.

Andrea Pomeje / Zdroj: youtube.com

Slavná DJka se ve středu pochlubila fotkami ze zkoušky bílých šatů od návrhářky Sandry Mark. Vypadalo to, že už si vybírá svatební šaty. Ty jí slušely, vypadala nádherně.

„Rozhodně brzy tyto šaty vynesu a rozhodně budu mít šaty od této návrhářky na své svatbě,“ řekla Pomeje pro Blesk.cz. Detaily ale prozradit nechtěla.

Andrea Pomeje / Zdroj: Instagram.com

Zdá se, že se partneři již připravují, pro DJku to bude druhé manželství. Jejím prvním manželem byl herec a producent Jiří Pomeje, vzali se v roce 2013 v Thajsku. Narodila se jim dcera Anna. Manželé se rozešli krátce před jeho smrtí, herec opustil tento svět v únoru 2019.

PSALI JSME: LUCIE BORHYOVÁ SI STĚŽUJE NA SVŮJ VĚK: CO NYNÍ NEMŮŽE DĚLAT JAKO DŘÍV

PŘIPOMÍNÁME: 79LETÝ DE NIRO ZVEŘEJNIL PRVNÍ FOTO NOVOROZENÉHO MIMINKA A ODHALIL JEHO POHLAVÍ: DÍTĚ PODLE NĚJ BYLO PLÁNOVANÉ

Share