„V našem manželství nastaly různé životní peripetie, vzlety i pády“ : Carmen Mayerová přiznala krizi v manželství

Dva populárních herci 81 lety Petr Kostka a jeho 75 léta manželka Carmen Mayerová mají velký problém ve svém vztahu. Na veřejnosti vždy vypadají jako nejvíc spokojený pár České republiky, ale nikdo neví, co se děje v domácnosti.

O tom, že manželství má nějakou krizi, přiznala se herečka. Zeptali ji o tom, jestli má recept na úžasný a dlouhodobý vztah.

.

“Nemám žádný návod a žádný recept. Důležité je v jakémkoli vztahu neztratit respekt. Nemusí to být nějaká tolerance, kdy musíte přijímat to, co vám nelíbí a nevyhovuje, musíte poslouchat a slyšet svého partnera”, – odpověděla Carmen.

.

Petr Kostka je druhy manžel herečky. Prvním byl zemřely Maxmilián Hornyš, se kterým má dceru Kateřinu. Ve dnešní době je provdaná za Petra Kostku, se který má 43 letou dceru Terezu.

.

Kostka také měl dvě dcery z minulého manželství, kterých společně vychovali. “Naši manželství je dostatečně těžké, a v něm nastaly různé životní zvraty. Určitě nemůžu říct, že jsme měli vždy idylu”, – řekla herečka.

.

“Musím říct, že svého manžela vždy vážila, dokonce i kdy mohl mě rozzlobit, jsem měla stejný pocit. Tak jsme už dlouhou dobu spolu, a mužů říct, že můj manžel je velmi čistý, pravdivý a inteligentní muž. Zůstal se takovým, jakým byl při našim prvním setkání”, – doplnila Carmen.

Share