„Který se vám nejvíce líbí“ : Vybraný pes vám řekne, který muž je pro vás ideální

Vybraný pes vám řekne, který muž je pro vás ideální, a není pro nikoho tajemstvím, že různé typy mužů jsou vhodné pro různé ženy. Koneckonců, všechny ženy jsou jiné a každá čeká na splnění přesně svých tužeb.

Nabízíme malou hru a vybereme psa, který se vám nejvíce líbí. Vybraný pes vám řekne, který muž je pro vás ideální:

.

Nemůžete dva, vybrat ten, který se vám nejvíce líbí. A pokud jste si nevybrali žádný ze psů, přečtěte si na konci něco zajímavého o sobě.

1.Aristokratický retrívr

.

Pokud jste si vybrali tohoto psa, pak nejlepší volbou pro vás je chytrý a klidný muž. Vnější krása pro vás není tak důležitá jako péče o muže. Je pro vás neuvěřitelně důležité, že mezi vámi existuje porozumění a důvěra.

Ženy, jako jste vy, nejsou ochotny měnit partnery, jako jsou rukavice, raději máte rádi život. Jste věrní své lásce, dokud nepřekročí nějakou hroznou linii.

Teplý a pozitivní, s trochou štěstí, je pro vás těžké důvěřovat okamžitě, člověk vás musí dobýt postupně. Víš, jak inspirovat muže k jakémukoli výkonu.

2. Věrný pastýř

.

Pokud jste si vybrali tohoto psa, pak láska není pro vás prázdné slovo. Pokud máte rádi, pak láska, duše a skutky. Jste úžasná hostitelka a pro své děti někoho roztrhnete.

Často si vybírají muže, kteří si neuvědomují, co ve své rodině vytváříte, si rychle zvyknou na dobro a věří, že vše vypadá, že samo o sobě vyvstává. Avšak marně jsou.

Jste vhodný pro muže, který ocení vaše úsilí. Vedle královny by měl být pouze král. A vy jste opravdu královna a velmi elegantní žena. I v teplákových soupravách můžete vypadat nádherně, pokud vás váš muž oceňuje.

3.Cute malý teriér

.

Květiny kvetou z vaší charismy. Navzdory vaší ženskosti je však uvnitř vás ocelová tyč. Muž, který bude silnější než vy, je pro vás vhodný, protože uvnitř vás je plamen a vaše oči svítí čarodějnickým světlem.

Pro mnoho mužů jsi fatální žena, pamatují si na celý tvůj život. Potřebujete muže, který přebírá odpovědnost. V mladším věku jste si vybrali muže slabší než ty, které neskončily ničím dobrým, prostě vám nejsou hodné.

4. Klidný a pozorný pes

.

Potřebujete muže, který vás ochrání před všemi útrapy světa. Chcete-li si ho vzít, opravdu jste byli jako za kamennou zdí.

Milující a laskavý, přijímáte jakékoli zvláštnosti a zvyky své milované a obvykle nejste nikdy nespokojeni. Je tu však něco, co vám smrtelně bolí, a neodpouštíte to, je to zrada.

Upřímně pracujete na vztazích a vytváříte záda, kterou váš manžel a děti potřebují. Snadno a jednoduše vyhlaďte ostré rohy a všechny myrity.

Pokud se vám pes nelíbil

Jste opravdu kreativní člověk a kreativita pro vás není jen slovo, ale životní styl. Milujete všechno neobvyklé, můžete doslova „číst“ lidi.

Nejvhodnější je pro vás citlivý a starostlivý muž, který bude sympatický se změnami vaší nálady.

Nebudete žít na úkor svého muže, ale nemůžete vydržet chamtiví muži. Velkorysost pro vás je pravděpodobně ukazatelem štědrosti duše.

Share