Kvůli uzavřeným hranicím si rodiče nemohou vyzvednout své děti: Náhradní matky porodily 46 dětí, které jsou nyní v „dětském“ hotelu

Během celosvětové pandemie koronaviru se objevila další zajímavá témata, jako je náhradní mateřství. Teď se stala taková situace, že v mnoha státech světa uzavřené hranice, takže rodiče, kteří zaplatili peníze náhradní matce teď nemůže vyzvednout své dítě. Taková situace nastala například na Ukrajině.

Nyní je na internetu video, které vypráví o 46 dětech narozených náhradními matkami. Nyní jsou všechny tyto děti ve stejné místnosti v hotelu Venice v ukrajinské metropoli Kyjevě.

.

Britský deník Daily Mail napsal, že toto video připomíná spíše továrnu na výrobu dětí.

Rodiče z USA, Itálie, Francie, Španělska, Číny a dalších zemí nemohou nyní vyzvednout své děti. Za služby nošení a narození dítěte náhradním matkám zaplatili 18 až 80 tisíc dolarů.

.

Nyní rodiče nemohou přijít pro své děti, protože jsou uzavřeny hranice, vše kvůli koronaviru.

Že takový hotel s dětmi pro ostatní rodiče je právě na Ukrajině není nic překvapivého. Na Ukrajině je náhradní mateřství legální.

.

O děti se 24 hodin denně stará personál, všichni jsou v rouškách a rukavicích.

Ukrajinská ombudsmanka Ludmila Denisovová se ale zjevně rozčílila kvůli záběrům, které viděla. Video natočila klinika BioTexCom.

„Toto video potvrzuje, že poskytování služeb náhradního mateřství je masové a systematické, je inzerováno a prezentováno jako zboží vysoké kvality“ napsala Ludmila Denisovová.

.

Toto video bylo natočeno klinikou, pravděpodobně s cílem ukázat rodičům dětí, že jejich miminka jsou v pořádku a starají se o ně.

V době karantény zaměstnanci této kliniky ukazují rodičům svých dětí prostřednictvím videohovoru, zatím je to jediná možnost.

Nyní je na Ukrajině oficiálně registrováno 17 858 případů nákazy koronavirem. Téměř 500 lidí kvůli této nemoci již zemřelo.

Share