„Léčba probíhá tak, že mě čekají operace“ : Anička Slováčková o své léčbě a plánech

Zatím jde léčba Aničky Slováčkové z rakoviny prsu podle plánu. Výsledky jsou dobré, ale ještě nic neskončilo. Operace bude jen za pár dní? Teprve poté, co projde, už bude vědět přesně, co bude dělat dál.

Dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka je neuvěřitelně silná holka. Když se dozvěděla o svou děsivou diagnóze, shromáždila síly a rozhodla se bojovat proti této hrozné nemoci.

.

Podstoupila už několik chemoterapií a nyní ji čeká operace. „Léčba probíhá tak, že mě čekají další chemoterapie a pak operace“ pověděla zpěvačka.

Dosavadní výsledky léčby jsou uspokojivé, ale něco konkrétního se dá říct už po operaci.

.

Anička komentovala současnou situaci „Musím si to nechat vyndat z těla. Vyndají mi nádor a pak se uvidí, co bude dál.“

.

Ale neví, kdy přesně to bude. Její léčba se zatím shoduje s jejím pracovním rozvrhem. Žádné změny se tedy zatím nepředpokládají.

.

To vše řekla na tiskové konferenci televize Nova. Protože je hvězdou seriálu Ordinace, tak tam musela být.

Shodou okolností právě v jejím reálném životě a v její postavě se v seriálu odehrávají zásadní životní události.

.

Ale zvládá všechny své závazky, stejně jako předtím. „Mám sice rozjetější linku, takže mám víc natáčecích dní, ale není to náročnější“ řekla Anička.

Podle ní to nebude složitější, protože má na natáčení více dní, takže vše zůstává ve stejném počtu jako dříve. Také ona si všimla, že filmový štáb je připraven jít jí vstříc, pokud bude mít problém.

.

Nyní se snaží dodržovat všechna doporučení lékařů, aby léčba byla co nejúčinnější.

Podle jejích slov jí pomáhá celá její rodina. Každý dělá, co může. „Táta pro mě dělá první poslední a je pořád se mnou. Prakticky mi pomáhá každý den s něčím“ zdůraznila v tom roli svého otce Felixe Slováčka.

.

Nedávno se objevila na ulici bez roušky na tváři, i když pak litovala. Napadlo ji, že v blízkosti shluku lidí může být spousta bacilů.

Anna se svou imunitou teď v žádném případě nesmí onemocnět. Musí se šetřit.

Slováčková však stále zůstává pozitivně naladěná. A pro ni je to velmi dobré.

Share