„Lékaře nenavštěvuji“: Veronika Žilková prozradila, jak se stará o své zdraví a její slova mnoho lidí překvapila

Známá herečka Veronika Žilková stále pracuje, je často zaneprázdněná, ale má pořád energii na rozdávání. Samozřejmě se stará o své zdraví, ale dělá to sama a doktory nenavštěvuje.

Server Blesk.cz píše, že slavná 62letá herečka přišla na akci Anděl mezi zdravotníky, kde popsala, jak se o sebe stará a vyprávěla několik zajímavých příběhů.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Mnoho lidí její slova překvapila a lékaři by jim rozhodně nedoporučili dělat totéž.

Veronika přivedla na svět pět dětí (jeden z jejích potomků zemřel půl roku po narození) a také osvojila si dvě děti z dětského domova.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Měla by chodit k doktorům pravidelně, ale opak je pravdou.

„Lékaře nenavštěvuji. Vždycky jsem šla na kontrolu po porodu ke gynekologovi, až když jsem šla znovu rodit, třeba za osm let. Jsem velmi vděčný pacient, ale snažím se je nezatěžovat,“ cituje Žilkovou Blesk.cz.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Herečka pravidelně cvičí a nepřejídá se, pohyb je nedílnou součástí jejího života. Díky tomu se cítí skvěle.

Prozradila také, že před 18 lety porodila dceru Kordulu a pár hodin před porodem točila, ale také týden po porodu znovu pracovala. Natáčení brala vážně.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Má také problémy s páteří, ale fyzioterapeuta o pomoc nežádala. „Cvičení je mnohem účinnější než jakýkoliv lék,“ vysvětlila Žilková.

Před operací kýly měla hladovět, což dodržela, ale pár hodin před chirurgickým zákrokem šla nakupovat, přišla domů a uvařila dětem večeři a teprve poté se vrátila do nemocnice.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Pokud je to všechno pravda, dá se říci, že herečka ignoruje preventivní vyšetření, což by rozhodně dělat neměla. Pacienti by si měli uvědomit, že prevence je důležitou součástí péče o zdraví.

PSALI JSME: EWA FARNA SE UKÁZALA V ŠATECH S VYSOKÝM ROZPARKEM, ALE PŘED HOKEJOVÝMI HRDINY SE STYDĚLA: „VYPADÁ BOŽSKY,“ CHVÁLÍ JI FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA BRODSKÁ O VÁŽNÉM PROBLÉMU SOCIÁLNÍCH SÍTÍ: „BUDU MUSET BÝT OBEZŘETNĚJŠÍ“

Share