Leoš Mareš se pochlubil dojemným videem: malá Alex roztomilým vzhledem rozněžnila fanoušky

Před půl rokem se známý moderátor Leoš Mareš stal potřetí otcem. Jeho manželka Monika Marešová porodila dceru Alex. Moderátor často ukazuje na Instagramu společné fotografie a videa s dcerou. Nedávno se pochlubil videem, jak jeho rodina navštívila botanickou zahradu.

Leoš Mareš / Zdroj: iDnes.tv

Milující otec napsal, že malá Alex miluje kytičky. Na videu je vidět, jak se jeho dcera dívá na květiny a stromy a chce se jich dotknout.

Rozhodně si užila ten den, který strávila v botanické zahradě. Stromy, květiny a další rostliny byly neuvěřitelně krásné, její rodiče si tam asi také dobře odpočinuli.

Leoš Mareš a Monika Marešová / Zdroj: youtube.com

Leoš Mareš a Monika se vzali před čtyřmi lety. Alex je jejich prvním společným potomkem. Moderátor vychovává také dva syny, ale jeho žena se stala matkou poprvé. Leoš Mareš často na Instagramu ukazuje, jak tráví čas s dcerou a manželkou.

„Jestli bude Alex vtipná po Leošovi a krásná po své mamince, tak je lituji, protože budou muset odhánět houfy nápadníků ode dveří a rozhodně se nezastaví,“ řekl pro portál ŽivotvČesku.cz zpěvák Julián Záhorovský.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Dcera moderátora je podle něj podobná svému otci. Julián zná Leoše už asi 18 let, zpěvák ho sleduje na sociálních sítích.

PSALI JSME: SIMONA STAŠOVÁ OTEVŘENĚ PŘIZNALA, ŽE JÍ MAMINKA NEUSTÁLE MLUVÍ DO ŽIVOTA: „VĚKEM SE NIC NEMĚNÍ, SPÍŠE JE TO HORŠÍ A HORŠÍ“

PŘIPOMÍNÁME: VÝRAZNĚ SE ZTLOUSTL A ZESTÁRL: JOHNNY DEPP PŘEKVAPIL SVÝM VZHLEDEM

Share