„Lucie Bílá odkrývá své soukromí“: šťastně vypráví o svém životě a o svém vztahu

Lucie Bílá bývala taková osoba, která svůj osobní život neustále tajila. Od té doby se ale začala vídat se svým novým přítelem a díky Radku Filipovi v ní došlo ke změně na druhou stranu.

Ukázala interiér svého domu, ale neudělala to prostřednictvím médií, ale prostřednictvím svých sociálních sítí.

1

Nyní šťastně vypráví o svém životě, o svém vztahu a dokonce ukázala, jak vypadá její bydlení zevnitř.

Vila zlaté slavice stojí minimálně kolem dvaceti milionů korun, tedy zhruba milion dolarů. A její dům je opravdu krásný.

2

Zpěvačka ukázala všem kuchyň, pracovnu, obývák, terasu a zahradu. Na svém Facebooku má 410 tisíc fanoušků a na Instagramu téměř 300 tisíc followerů.

Nyní si každý může prohlédnout zpěvaččinu luxusní vilu a dokonce i její chalupu na Liberecku. Dřív to nedělala, ale teď je to jiné.

3

Nyní se neustále objevují fotky se svým novým partnerem, z koncertů a podobně. Nebo jak odpočívá doma u pece nebo u bazénu. Lucka se stala mnohem otevřenější veřejnou osobností.

„Byla jsem v tolika krásných zemích, na tolika krásných místech, v tolika krásných hotelech, ale stejně jsem se vždy jen ubezpečila o tom, že nej je Česká země, Český ráj a pec na mé chalupě“ řekla Lucie Bílá pod fotkou pravděpodobně ze své chalupy na svém Instagramu.

4

Nakonec se fanoušci dočkali na některé podrobnosti o tom, jak žije a jaké věci ji obklopují. Nyní se Lucie Bílá postupně mění z „uzavřené“ na „otevřenou“ celebritu.

Na druhou stranu se nemá za co stydět, vše, co má, si vydělala svou prací a talentem. Kromě vily a chalupy má ještě několik pozemků a tři byty.

5

A na tom není nic špatného, je zajištěna se svou rodinou. Kromě toho nákup pozemků nebo bytů je velmi dobrá investice.

Je jednou z mála, která tak otevřeně začala vyprávět o svém životě a ukazovat ho. Mezi dalšími podobnými osobnostmi lze připomenout Michala Davida, Leoše Mareša nebo Petru Janů.

Díky době internetu a sociálním sítím je nyní možné to všechno vědět a vidět.

6

7

Share