Lucie Zedníčková se ukázala bez make-upu a filtrů: „Dlouho jsem sem nedala žádnou svoji fotku“

Herečka Lucie Zedníčková není na sociálních sítích nijak zvlášť aktivní, něco zveřejňuje jen občas. Svými fotografiemi se chlubí jen zřídka, prý to pro ni není komfortní krok. Přesto udělala výjimku.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Lucie ztvárnila spoustu rolí ve slavných filmech a seriálech, diváci si pamatují, že byla jednou z nejkrásnějších hereček.

V listopadu oslaví 55. narozeniny, a i když už není mladá, stále vypadá skvěle. Lucie však se svým vzhledem není spokojená.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Na Instagramu se pochlubila svou fotkou a vysvětlila, proč to dlouho nedělala. Uvedla tři důvody, proč své selfie zveřejňuje velmi zřídka.

„Protože se nerada fotím a sama sebe už vůbec, protože jsem neviděla důvod a protože se sama sobě nelíbím,“ napsala Zedníčková.

Kromě toho herečka vysvětlila, že nepoužívá filtry, protože to považuje za lež, nebyla by to ona.

Přesto se rozhodla, že na sobě bude pracovat, a tak chce vystoupit ze své komfortní zóny.

Lucie Zedníčková / Zdroj: tv.blesk.cz

„Jste nádherná žena, Luci! Každou z nás Bůh stvořil jedinečnou!“ okomentovala snímek jedna z fanynek.

„Krása je krása, a tak je čas ukázat i tu vnější i vnitřní. Krásná žena,“ napsala sledující. „Přirozená krása, mám vás celý život ráda,“ dodala další.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

„Myslím si, že tímto pomůžete ženám, které si nevěří, mají spliny, hledají samy sebe. Každá jsme krásná a nezáleží na věku, kráse se dá vždy nějak pomoct, ale mnohem důležitější je duše a ta když je krásná, tak více není třeba řešit. Lucie, jste krásná a svá,“ nešetřila chválou další uživatelka sociální sítě.

PSALI JSME: ILONA CSÁKOVÁ ŘEKLA, JAK VYCHOVÁVÁ SVÉ DĚTI: „SEKAT DŘÍVÍ, SEKAT TRÁVU, DĚLAT PRÁCE KOLEM DOMU“

PŘIPOMÍNÁME: EMÍLIA VÁŠÁRYOVÁ OSLAVILA 81. NAROZENINY: NA CENÁCH THÁLIE 2023 OKOUZLILA SVÝM VZHLEDEM

Share