“Fotograf opakoval 33 letý snímek”: Stal se virovým v roce 2020, se stejnou maminkou a dcerou

V roce 1987 fotograf z Maďarska Attila Manek udělal na trhu v Budapešti snímek maminky a dcery. V té době snímek nestal světové známým, ale v roce 2020 obdržel velkou popularitu díky internetu.

V době směšných obrázku je těžko procházet mimo takové fotografii, protože co se děje na té fotografii je prostě úžasné.

Fotografie mámy a dcery, která je udělaná v roce 1987 na trhu v Budapešti.

.

Do nedávná snímek nebyl velmi populárním, ale ve dnešní době máme internet a velké množství lidi, které všude hledají různé zvláštnosti. A tady oni jsou!

Určitě všech překvapil způsob dopravy dítěte, který využila žena.

Nejvyšší rodičovský lifehack. Maximálně fotogenické obličeje obou hrdinek, jeďte zvláštní atmosféra snímku, jako obrázky malířů z renesanci, také zvládli zaujmout uživatelů na internetu.

Tak, zprava o populárnost foto přišla i k autoru Attile Maneku. Přiznal se, že nezná, kdo zveřejnil jeho dávný snímek, ale proti toho muž nic nemá.

Protože lidi znovu vychvaluji jeho práci, dělají komplimenty kompozici a porovnávají vnějšek ženy s princeznou Dianou.

Jestli foto se stalo natolik populárním, proč neopakovat foto se stejnými hrdinkami, jenom po uplynutí 30 let, přemýšlel Manek a nejdřív realizoval svoji ideí!

Je to fotografie se stejnými hrdinkami, ale v roce 2020.

.

Fotograf neměl žádné těžkosti s tím, aby našel maminku a dceru z foto, protože jsou jeho žena(Marti) a dcera(Enika). Perfektní totožnost!

Malá dívka, nedívají se na takové zvláštní procházky s maminkou, stala se vědcem-chemikem. A jak říká sestra Eniky, Fanny, maminka nenosila ji v tašce. Bylo to části snímku, který vymyslel otec.

“Chtěl zobrazit těžkosti “druhé pracovní směny”, ukázal, jak jsou mámy zatížené. Vyzvednou dítě ze školy po práci, a musejí ještě jít nakupovat potraviny”.

Marty se zabývá překladem a napsáním článku a pracuje v mexickém centru. Takovým způsobem, na tomto snímku je zobrazena celá historie jedné dobré Maďarské rodiny.

Share