Majitel hodil domácího mazlíčka před dveřmi útulku a lhostejně odešel: Pes tomu nevěřil a běžel za autem

Majitelé velmi často nechtějí domácí mazlíčky a rozhodnou se zbavit čtyřnohých přátel. To je přesně to, co se stalo s tímto psem.

Majitel hodil domácího mazlíčka před dveřmi útulku a lhostejně odešel. Stále si neuvědomoval, pes běžel po bývalém majiteli …

.

Auto odjíždělo …

Tato dojemná epizoda byla zaznamenána na krycí kameře společnosti Hawkins County Humane Society. Video zachycuje okamžik, kdy majitel hází psa a odchází.

Zvíře vyskočí na muže na zádech, ale jen pískavě odstrčí psa a pokračuje v chůzi směrem k autu.

Zvíře nevěří očím, ale potom se auto jede. A opuštěný pes,který byl včera doma a dnes byl ponechán bez pána, běží po opuštěném autě …

Trápnou scénu viděli pracovníci, kteří byli uvnitř útulku. Vyskočili další a pokusili se chytit nešťastného psa. Pes závodil se vší silou přímo po dálnici, kde ho téměř zasáhly čtyři nebo pět aut!

Nejhorší je, že to viděl majitel, ale nesnažil se ani zastavit , aby zabránil smrti zvířete!

.

Naštěstí dříve, než došlo k tragédii, se pracovníkům útulku podařilo psa chytit a vzít si ho s sebou.

Ale proč ten muž jednoduše upustil mazlíčka místo toho, aby předal dobrovolníkům?

Jak se ukázalo, ten den byl v karanténě, takže přední dveře byly zamčené. A přestože dělníci byli uvnitř a mohli muže otevřít, ani zaklepal, ale prostě hodil psa u vchodu a klidně odešel!

.

Hlavní cíl

Nyní je policie zapojena do muže a zatím nechce odtajňovat jeho osobní údaje. Mezitím se do tisku dostaly informace, které s pomocí právníka napsal dopis.

V poznámce bylo uvedeno, že majitel zvedl psa, ale mazlíček nevycházel se dvěma domácími mazlíčky, která již žila v jeho domě.

.

Podle bývalého majitele psa Rohide (tzv. Čtyřnohý zakladatel v útulku) s ním žil asi dva týdny, než si uvědomil, že pes byl agresivní a nemohl vycházet s jinými psy.

.

Dopis také řekl, že o osobě byl vytvořen nesprávný názor: neopustil svého psa, ale dal bezdomovci úkryt, pro kterého by našli rodinu.

A podle ujištění samotného majitele miluje psy velmi!

Pokud jde o chudého psa, dobrovolníci útulku ho připravili na setkání s novými majiteli.

.

Share