Makhmud Muradov a Sabina z Love Islandu se prý dali dohromady: Co prozradil její bývalý přítel Zbyněk

Zbyněk Vlček a Sabina Karásková se stali prvním párem reality show Love Island. Dlouho však spolu nebyli, rozešli se. Objevily se informace, že Sabina už tráví volný čas se slavným bojovníkem MMA Makhmudem Muradovem. Údajně spolu tajně vyrazili na hory. Píše o tom server eXtra.cz.

Zbyněk a Sabina se rozešli, ale nevysvětlili proč. Server eXtra.cz však uvedl, že má informace od spolehlivého zdroje z jejich okolí.

Zbyněk Vlček a Sabina Karásková / Zdroj: youtube.com

Před pár měsíci se zpěvačka Monika Bagárová a bojovník MMA Makhmud Muradov definitivně rozešli. Nedávno vyšlo najevo, že zpěvačka už chodí s bohatým podnikatelem a přiznala, že je s ním šťastná.

Makhmud Muradov už také pravděpodobně není sám. Sabina přišla se svým přítelem na galavečer Oktagonu, kde se seznámila se slavným bojovníkem.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

Zmíněný server píše, že podle jeho informací s ním Sabina ještěten večer začala komunikovat a brzy se setkali a strávili čas společně. Ještě ten večer zveřejnila na svém Instagramu fotku s Muradovem. Přátelům prý hned řekla, že má nový románek.

Týden po seznámení tajně vyrazili do Alp. Tam spolu strávili dva dny. Sabina byla tehdy ještě partnerkou Zbyňka, řekla mu, že je s rodinou.

Sabina Karásková / Zdroj: youtube.com

Sabina však na Instagramu zveřejnila několik stories, ukázala stejné místo, kde odpočívá Muradov. Po několika hodinách je smazala, možná ji o to požádal bojovník.

Makhmud Muradov pro server eXtra.cz řekl, že vyrazil na hory s přáteli a že neví, na kterou Sabinu se ho ptají.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

Zbyněk prozradil, že se Sabinou navštívil Oktagon v Ostravě a ten den jeho přítelkyně začala komunikovat se slavným bojovníkem MMA. Psala si s ním až do půl čtvrté ráno.

„Napsala mu, že po něm dost koukala a on jí, že na tom byl stejně,“ řekl pro Evropu 2 Zbyněk Vlček. Bojovník podle Zbyňka ji pak pozval na rande, ale řekla, že se s ním nechce objevit na veřejnosti.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

„Ptal se jí, jestli má přítele a ona, že měla přítele jen v reality show,“ dodal Vlček. Poté se rozhodl tento vztah ukončit.

PSALI JSME: TOHLE KARLOS VÉMOLA ROZHODNĚ NEČEKAL: POLICISTÉ NAVŠTÍVILI JEHO DŮM A PROVEDLI DOKONCE I DOMOVNÍ PROHLÍDKU

PŘIPOMÍNÁME: „BUDETE MUSET PRACOVAT DO 86 LET“: CHANTAL POULLAIN PROMLUVILA O SVÉM DŮCHODU A ŘEKLA, JAK O NĚJ ZAŽÁDALA

Share