Malá Ruminka si Lea zamilovala: „Všechny děti budou spát s námi,“ nechala se slyšet Monika Bagárová

Monika Bagárová nyní prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Zpěvačka je zamilovaná, několik měsíců chodí s podnikatelem z Karlových Varů Leonardem Lekajem, partneři už spolu strávili dovolenou na Zanzibaru. Dá se říci, že už vytvořili šťastnou rodinu.

Před časem se Monika Bagárová rozešla s otcem své dcery Ruminky Makhmudem Muradovem. Rozchod nebyl jednoduchým obdobím, ale nyní zpěvačka opět září štěstím.

Tvoří pár s Leonardem, navíc Lea si zamilovala i její dcera. Jako pro každou milující maminku pro ni bylo velmi důležité, aby malá Rumia dobře vycházela s jejím novým přítelem.

Zpěvačka v živém vysílání na svém Instagramu, prozradila, že dcera miluje jejího partnera od prvního setkání. Dodala také, že ji to nepřekvapilo.

Fanoušci si však všimli, že její dcera s ní stále spí v posteli. Jeden uživatel sociální sítě se jí proto rozhodl zeptat, kdy bude Rumia spát ve svém vlastním pokoji a zda Leonardovi nevadí, že spí s nimi.

„Nikdy. Všechny děti budou spát s námi. Už jsme se na tom domluvili. Necháme si vyrobit postel na míru přes celý pokoj,“ zavtipkovala Monika Bagárová.

PSALI JSME: EVA PAVLOVÁ VYRAZILA NA SLOVENSKO A DO POLSKA, VYPADALA ELEGANTNĚ: FANOUŠCI JI PŘIROVNÁVAJÍ K PRINCEZNĚ DIANĚ

PŘIPOMÍNÁME: „VNOUČÁTKA, TO JE RADOST NESMÍRNÁ“: HRDÝ DĚDEČEK VÁCLAV SVOBODA VYCHOVÁVÁ PĚT VNOUČAT: HEREC UKÁZAL NEJMLADŠÍHO

Share