„Mám jen jediné velké novoroční přání“, přiznala Dagmar Patrasová v poklidné domácí atmosféře

Dagmar Patrasová už nepíše žádné plány na nový rok. Herečka říká, že to už dávno nedělá. Teď chce jen, aby se její dcera uzdravila.Podle ní všechny její myšlenky patří její dceři. Není divu, když je její dítě tak těžce nemocné.

Anička Slováčková je dcerou Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka. Před několika měsíci oznámila, že jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Její matka se snaží být pro ni podporou.

.

Aby se zachránila před špatnými myšlenkami, herečka si pořídila novou kočku, kterou pojmenovala Mia. Pro ni je to malá radost, která se líbí i Felixovi.

Cítit se trochu lépe jí pomáhá i její italský přítel Vito. Bulvár už několikrát napsal, že tito dva mají krizi ve vztahu a budou se rozcházet. Ale královna dětských srdcí se z toho jen směje.

.

V jejich vztahu je prý vše v pořádku, nebyl žádný problém. Například Vito přiletí do Prahy na konci tohoto měsíce.

„Nepřestává mě udivovat, jak za mě bulvár žije můj život a naprosto přesně ví, co se v něm odehrává“ říká herečka. Také poznamenává, že jsou oba podle horoskopu Býci, takže nemají žádný problém.

.

Podle ní se Vito stará o její profil na Instagramu. Všechny ty vtipné koláže, o kterých se psalo v médiích, jsou jeho dílem.

Paní Patrasová říká, že pokud má volný čas, ráda ho stráví na procházce. Snaží se jezdit méně autem, a pokud si uvědomí, že se může dostat na správné místo pěšky, pak jde pěšky.

.

„Docela se mi takhle daří držet kondici, kterou ještě podporuji stravováním hlavně díky značce, která produkuje zdravou výživu a jejíž jsem tváří“ přiznává Dáda. Zvlášť se jí líbí snídaně od této firmy.

V lednu si může trochu odpočinout, protože v prosinci má obvykle spoustu práce.

.

Teď už čeká na muzikál Sněhová královna, protože tam budou hrát i obě její děti, syn Felix a dcera Anička.„Jsme na jevišti v rolích postav, tudíž naprosto odosobnění“ vysvětluje herečka.

Pochlubila se také nedávným vítězstvím v televizním pořadu. Byla v týmu s Alešem Hámou a porazila tým Romana Šmuclera a Haliny Pawlowské.

.

Sama Dagmar však často televizi nesleduje. Víc ráda čte. Jediné, na co se dívá v televizi, jsou staré české filmy a detektivky.Na to může strávit dost času.

.

„Teď jsem se jim trochu zpronevěřila četbou spirituální publikace kamaráda Standy Brázdy, která se jmenuje S kým a kde žít“ přiznala Patrasová.

.

Standu zná už dlouho, dokonce jí předpověděl přesný čas narození její dcery. „Věcem mezi nebem a zemí jsem vždycky věřila stejně jako tomu, že naše životy jsou v rukách božích“ řekla Dagmar.

.

Share