„Máme mnoho společného“: Dva týdny po prvním rande se 71letá žena provdala za 17letého chlapce

Když se srdeční zlomená důchodkyně Almeda Errell ze Sevierville, Tennessee, vydala naposledy, aby se rozloučila se svým synem, poslední věcí, kterou očekávala, bylo setkat se s láskou.

Po závratné třítýdenní romantice ona a Gary Hardwick, kteřy měl v době setkání 17 let (nyní 18) a kteřy se dříve chodil se 77letou ženou, se vdali. Svatební obřad stojí jen 200 $ a měli šest dní na přípravu.

Nyní v domě Almedy žije neobvyklý pár s jedním z jejích vnoučat, který je o tři roky starší než její manžel.

.

„Hledala jsem mladíka, Gary se právě ukázal,“ říká Almeda, která pracuje jako asistentka v supermarketu.

„Okamžitě jsem si uvědomila, že on je jediný.“

Nyní je žena mnohem šťastnější, než když po smrti svého manžela přežila smrt svého nejstaršího syna Roberta, který zemřel na infarkt ve věku 45 let.

.

„Byla jsem vdana s mým prvním manželem Donaldem 43 let, a když zemřel v roce 2013 na komplikace způsobené diabetem, po strávení sedmi měsíců v nemocnici jsem byla úplně sáma,“ říká Almeda. –

„Šla jsem pracovat do Walmartu v slzách a kolegové se ptali, co se mnou je“.

Žena také musela přežít smrt svého syna Roberta.

.

„Po nehodě v mládí měl neustále zdravotní problémy. Když však jeho žena Lisa zavolala a řekla, že je mrtvý, byla to pro mě rána. Bylo to pro mě velmi těžké, “vzpomíná Almeda.

Gary, jehož vášeň pro starší ženy se začala zamilovanim do učitelky ve věku osmi let, říká, že mněl i těžki časy a byl nešťastný se svou 77letou bývalou paní.

„Neustále jsme se hádali. Stal jsem se depresivní a hledal cestu ven,“ říká chlap. Tehdy Lisa, jeho teta, pozvala ho na pohřeb manžela Roberta.

.

Almeda říká: „Všimla jsem si toho mladíka s okouzlujícím úsměvem během rekviem a pomyslela si:„Páni,tady on je.“

„Stála na druhém konci kostela, ale já jsem se na něj dál dívala. Byl to paprsek světla skrze temnotu smutku. Poté, když jsem na konci opouštěla dveře, on vstal a nabídl soustrast. “

Během několika příštích měsíců přemýšlela o Gary. Žena ale nechápala, že pocity jsou vzájemné.

.

„Bylo to pro mě najednou. Měla nejkrásnější, zářící modré oči. Když jsem Lisě řekl, že se mi líbí Almeda, odpověděla, že se jí taky líbí,“vzpomíná Gary.

Lisa poté pozvala na rodinnou večeři v nejbližší pizzerii k narozeninám své devítileté dcery Evelyn. Gary a Almeda seděli spolu a znovu mezi nimi zazářila jiskra lásky.

„Byl stejný, jak jsem si ho pamatovala. Tento úsměv, laskavý pohled. Oba jsme byli příliš nervózní na to, abychom jedli,“vzpomíná žena.

.

„Několik hodin jsme mluvili o všem a zjistili jsme, že máme mnoho společného, ​​jako je láska k country hudbě a italské kuchyni,“ říká Gary, který nedávno napsal knihu o svém životě s názvem „To je to, kdo jsem“.

Ale Almeda si musela položit další otázku. Vzpomíná si: „Právě jsem to rozdala:„ Podívej se, je mi 71 a je ti 17. Jsem na tebe příliš stara? “

Potřásl mi rukou, usmál se a odpověděl: „Věk je jen číslo“.

.

„Tu noc, když se vrátili domů do Lisy, ji Gary překvapil kyticí rudých růží a dárkem v podobě narozeninového náramku, který byl o několik dní dříve.

Pak poprvé políbili a seděli na lavičce pod Měsícem. Zase jsem se cítila jako teenagerka,“ usmála se Almeda.

Od té doby se začali scházet každý den a dostávali souhlas většiny přátel a příbuzných, včetně matky Gary, Tammy a jeho babičky Carolyn, která je stejně stará jako Almeda.

.

Ale ne každému se to líbilo.

„Někteří příbuzní říkali, že pro mě byl Gary příliš mladý a že jsem se musela zbláznit“,říká Almeda.

Dva týdny po prvním rande žena na vteřinu neváhala, když jí Gary zavolal a nabídl ruku a srdce.

O šest dní později, když Gary vše rychle a levně zařídil, Almeda oblékla svatební šaty vypůjčené od jejího bratrance a vzali se v zahradách naproti Lisině domu, kde se poprvé líbali.

.

V jejich svatební noci poprvé spali.

„Bylo to úžasné, lepší než moje fantazie. Opravdu je žena mých snů a fyzický aspekt našeho vztahu není nikdy lepší,“připustil Gary.

.

Podle Almedy byl ten čas pro ni nejlepší. „Nikdy jsem necítila takovou jednotu,“ říká.

Nyní pár žije v pětipokojovém domě, který patří Almedě, spolu s dcerou Diane a vnoučaty Aaronem a Indianou. Gary začal pracovat v jiném obchodě Walmart, ale chce se přenést do obchodu, kde Almeda pracuje, aby spolu strávil více času.

.

Říká: „Almeda je ve své duši tak mlada, že nás věk neobtěžuje, nikdy si to nepamatujeme. Vím jen, že Bůh odpověděl na mé modlitby v den, kdy jsem se s ní setkal.“

Almeda dodává: „Uvědomila jsem si, že pokud někoho opravdu milujete, nezáleží na tom, kdo a co o tom přemýšlí.“

.

Share