Manžel a manželka 22 let žijí v kanalizaci dobře a jsou s takovým životem zcela spokojeni

Určitě všichni slyšeli přísloví, že je to pěkný ráj a v chatě. A to opravdu je! A v chatě a v … kanalizaci. Ano, ano, tam.

A věc je taková, že zdaleka není tak důležité, jak žít, důležitější, s kým žít, a na tom, jaké hodnoty a zásady, pokud chcete, žít. Dnešní příběh staršího zamilovaného páru je jen o tom.

.

Seznamte se s Miguelem Restrelem a jeho manželkou jménem Maria Garcia. Starší pár žije v Medellinu. Jedná se o obrovské město v severní Kolumbii, druhé největší ve velikosti a počtu obyvatel v zemi, ale není o tom známo.

Jen málo lidí slyšelo o legendárním zločinném drogovém kartelu Medellin. Legendy v kriminálním světě o něm stále tvoří. V čele kartelu byl bezesporu jeden z nejvýznamnějších zločinců na světě – Pablo Escobar.

.

Tímto způsobem se tento krutý bandita stal popovým idolem: skládali o něm písničky, vyráběli filmy, prodávali a prodávali trička s obrazem a tak dále.

.

Když se manželé setkali, byli už drogově závislí a stěží by se roztahovali. Síla lásky, která propukla mezi mladými lidmi, je však shromáždila a na úkor obrovského úsilí spojila jejich závislost na levném a špinavém kokainu.

.

Ale v tu chvíli, kdy se pár konečně probudil z let umírání drog, se všechno kolem změnilo. Během let závislostí přišli o všechno: příbuzní, přátelé, bydlení, peníze …

Neměli co dělat a milenci se rozhodli usadit v … opuštěných kanalizacích. Ve skutečnosti žijí dodnes dvacet dva let. Jen si představte tuto postavu!

.

Jejich „bydlení“ má rozlohu šedesát pět metrů čtverečních a výšku čtyř metrů. Pár uspořádal své bydliště tak, jak nejlépe uměli, a dokonce ho nějakým způsobem obohatil umístěním skutečné skříně, postele, rádia a staré televize.

Později Miguel dostal na skládku odpadků fungujícího fanouška a teď se pár může dokonce v letním dni trochu ochladit, protože Kolumbie je neuvěřitelně horká. Obecně platí, že pár má téměř všechno!

.

Jediným nerozpustným problémem je sprcha. To je v lásce, bohužel zatím není k dispozici. Monitorují však hygienu a pravidelně umývají kbelíky s vodou. A když prší, pár uzavře brány svého domu speciální deskou z překližky.

Miguel a Maria se vůbec neobtěžují, že žijí v tak tvrdých a opravdu obtížných podmínkách. Milovníci se někam nebudou pohybovat, takže dům bude vytvořen s takovými obtížemi.

Zároveň jim místní úřady několikrát nabídly přijatelnější životní podmínky. Pár je však již příliš starý na to, aby pracoval, platil daně, kupoval jídlo a tak dále, a tak neplánuje změnit své bydliště.

.

Až donedávna pracoval Miguel jako recyklační pracovník, ale později onemocněl a nyní nemůže získat peníze. Vše, na co se pár spoléhá, ​​je pomoc dobrých lidí, kteří jsou v okrese mnozí: budou tam s nimi zacházet, pak jim budou dávat peníze.

To je dost, starý muž se smutně usmívá. Navzdory skutečnosti, že podmínky, ve kterých Miguel a Maria žijí, lze jen stěží nazvat lidskými, jsou šťastní, že mají, a zvláště rádi, že žijí společně.

Muž připouští, že narkotické peklo je horší než bestiální podmínky, takže jejich současný život je téměř rájem.

.

V blízkosti sběratelů, kde žijí Miguel a Maria, dokonce vytvořili speciální předzahrádku, kde vysadili několik rostlin, a malý vánoční stromeček, který zdobí na Vánoce.

Hlavním zdrojem přežití těchto Kolumbijců jsou jejich sousedé žijící v okolních slumech. Přestože obyvatelé Kolumbie, a zejména ti, kteří žijí v chudých oblastech, jsou velmi chudí, jsou stále velmi laskaví a pomáhají potřebným.

.

A nedávno si Maria dokonce přivezla psa domů a nazvala ho Blackie, takže teď má rodina dokonce svého vlastního psa. Miguel si je jistý, že s nimi bude všechno v pořádku, a věří, že musíte být šťastní z toho, co máte.

Zbývá jen popřát hodně štěstí a dlouhý život tomuto páru!

Share