„Manžel se chtěl s rodinou bavit, ale jeho manželka humor neocenila“ : Historie paní se rychle stala virovou

Muž z Británie se chtěl pobavit ze své manželky a dítěte, ale nyní riskuje, že bude svobodný. Manželka nerozuměla vtipu manžela a byla překvapená, když viděl, že otočil kuchyň.

Musel vrátit místnost do původního vzhledu, ale nemohlo ho to zachránit před hněvem jeho milovaného.

Nicolas Mullen, král Newcastle-upon-Tyne, Anglie, byl vyděšený, když viděl, jak její manžel Carl mění kuchyni svého společného domu.

Manžel chtěl, aby se jeho žena a syn stali příjemným překvapením, ale jeho smysl pro humor byl docela specifický.

.

Carl čekal, až jeho žena usne dítě, a šel do kuchyně. Skryl balicí papír v domě, který koupil ostatní, as jeho pomocí začal realizovat svůj plán.

Muž je zabalil do všeho od talíře po ovoce ležící v košíku. A na přední místo dal vánoční skřítek, který byl určen pro jeho syna.

Karlovo rozhodnutí o návrhu však neodolalo kritice Nikdy. Když žena viděla výsledek jeho práce, požadovala vrátit místnost do původního vzhledu.

.

Mužovi trvalo 40 minut, než se toho papíru zbavil, ale předtím si žena pořídila několik fotek, které zveřejnila na své facebookové stránce 2. prosince.

Funkce paní, ve které vyprávěla, co se stalo, a vyhrožovala svému manželovi rozvodem, se rychle stala virovou a získala 28 tisíc lajků a 44 tisíc odplat.

.

.

.

.

Pravděpodobně Carl několikrát litoval své myšlenky, ale jeho žena měla štěstí, že remíza byla nevinná.

Share