„Růžičková nebude dělat za kasou“: Marie Růžičková řekla, že nemůže pracovat v Lidlu. Pak ale vysvětlila, co tím myslela

Lidé na sociálních sítích často kritizují Marii Růžičkovou, nelíbí se jim například, jak vypadá. Píšou jí také, že teď nepracuje. Nedávno v rozhovoru řekla, že nemůže pracovat v Lidlu, což opět vyvolalo bouřlivou reakci jejích hejtrů. Pak vysvětlila, co tím myslela. Píše o tom server eXtra.cz.

Nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz manželka slavného hokejového trenéra Vladimíra Růžičky řekla, že chce pracovat, ale zatím nemůže najít vhodnou práci.

Ptala se známých, jestli by jí nepomohli, protože chtěla najít práci na úrovni. Řekla však jednu větu, která vyvolala bouřlivou reakci. „Nemůžu jít pracovat do Lidlu. Je to těžké,“ řekla Marie Růžičková.

Dodala, že nechce jen sedět doma, chtěla by něco dělat. Lidé jí zase začali psát nepříjemné věci, začali ji urážet. Pak se snažila vysvětlit, co tím myslela.

Mohla by pracovat v Lidlu, nepovažuje tu práci za nějakou špatnou, ale její manžel to nechce. „Řeší, že jsem jeho manželka a Růžičková nebude dělat za kasou. Vypadá to blbě,“ vysvětlila pro eXtra.cz Růžičková.

Řekla také, že nemusí pracovat, ale chtěla by něco dělat, a tak hledá práci.

PSALI JSME: „MŮJ MUŽSKÝ IDOL“: VERONIKA ŽILKOVÁ UKÁZALA SVÉHO NEJBLIŽŠÍHO MUŽE

PŘIPOMÍNÁME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ OSLAVILA 27. NAROZENINY. „MŮJ VYSNĚNÝ DÁREK“: CO ZPĚVAČKA DOSTALA K NAROZENINÁM

Share