Markéta Pekarová Adamová vždy nosí krátké vlasy: Jak legendární stylista zhodnotil její účes

Před rokem a půl se Markéta Pekarová Adamová stala předsedkyní dolní komory Parlamentu. Rozhodně patří mezi nejznámější české političky. Lidé také vědí, že je jednou z těch žen ve Sněmovně, které nosí krátký účes. Slavný stylista Kája Pavlíček v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz její účes zhodnotil.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

V roce 2009 se Markéta Pekarová Adamová začala aktivně věnovat politice. V roce 2013 se stala poslankyní Sněmovny, před čtyřmi lety byla zvolena předsedkyní strany TOP 09. V listopadu 2021 se stala předsedkyní dolní komory Parlamentu.

Dlouhá léta nosí krátké vlasy. Slavný stylista viděl u ní několik variant jejího střihu, krátké vlasy jí podle něj sluší a takový účes si může dovolit.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: Instagram.com

„Krátký účes má výhodu, že je poměrně rychle upravitelný,“ řekl pro Život v Česku Kája Pavlíček. Její účes by jí ale trochu upravil, zvětšil by například objem a přizvednul ho.

Dodal, že takové účesy jsou stále populární. Zatím však nedokáže říct, zda by jí slušely dlouhé vlasy.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: Instagram.com

Vysvětlil, že pro ni jako pro političku je krátký účes výhodou, vlasy se dají rychle umýt, za pár minut budou suché a bude je možné rychle upravit.

PSALI JSME: „JEDEN Z DALŠÍCH MÝCH SNŮ. STÁLE TOMU NEMŮŽU VĚŘIT“: VĚRA MIKULCOVÁ SE PODĚLILA O RADOSTNOU ZPRÁVU

PŘIPOMÍNÁME: EVA PAVLOVÁ SE PO NÁVRATU Z LONDÝNA POCHLUBILA FOTKAMI KOČKY MICKY: „ČEKALA A DOČKALA SE. TEĎ UŽ SE NA MĚ NEZLOBÍ“

Share