Matčiny geny se nezapřou: Jaká je dcera Markéty Hrubešové 15letá Christel Lilly

Markéta Hrubešová je herečkou, modelkou a moderátorkou. Jedna z jejích slavných rolí byla ve filmu Oznamuje se láskám vašim, kde jí bylo 17 let a film obsahoval pár odhalených scén. Minulost herečka neřeší, protože chyby považuje za součást života. Momentálně se stará o patnáctiletou dceru a role matky se jí líbí.

Markéta Hrubešová/ Zdroj: youtube.com

Některé její role jsou o ženách, zneužívajících svůj ženský šarm, aby dosahly své cíle. Na rozdíl od nich se herečka ve svém osobním životě takovým způsobem nechová.

Markéta Hrubešová/ Zdroj: youtube.com

Sama Markéta Hrubešová je velmi krásnou ženou a její dcera je celá po ní. Dcera Christel Lilly je už patnáctiletou slečnou. Zatím ještě neví, čím se bude živit.

Dle slov její maminky Christel Lilly umí komunikovat s lidmi, je empatická osoba a má ráda matematiku. Snad se herečkou nestane. Maminka by si přála, aby její dcera byla šťastným člověkem.

Markéta Hrubešová/ Zdroj: youtube.com

Tatínkem Christel Lilly je fotograf David Kraus, kterého si herečka vzala roku 2007. V roce 2016 se však manželé rozvedli.

Markéta Hrubešová a Christel Lilly/ Zdroj: Instagram

Od narození dcery si Markéta uvědomila, že na ni čeká ještě lepší život. „Učím se od ní každý den, je to hezké, být mámou. Jsem pyšná, že jsem vychovala slušného člověka,“ prozradila Hrubešová.

Herečka si nelituje žádných svých chyb, protože ty patří k životu. Díky nim člověk se může něco naučit.

PSALI JSME: MĚLA SLZY V OČÍCH: VERONIKA ŽILKOVÁ OZNÁMILA PŘIBLIŽNOU VÝŠKU SVÉHO DŮCHODU

PŘIPOMÍNÁME: JOHANKA FABIŠÍKOVÁ Z SURVIVORU SE SVĚŘILA TAJEMSTVÍ: PROČ MĚLA SLZY V OČÍCH

Share