„Matka je příkladem neúspěchu výdělku v hudbě“ : Syn Bartošové vydělává peníze, jak to jen jde

Jako by chlap chápal finanční neúspěch své matky v hudebním byznysu. Artur Štaidl byl v pubertě, když jeho maminka Iveta Bartošová byla nucena vzít si hypotéku a pak se svěřila, že za ni nemá peníze na zaplacení.

Takže teď se její syn snaží vydělat nějakým jiným způsobem.

Jistě materiální stav jejich rodiny se později trochu zlepšil a Arthur zdědil nemalé peníze. Ale nechce sedět a nic nedělat se snaží se realizovat.

V takové situaci by mnozí na jeho místě prostě utratili peníze za všechno, co se jim líbí, a neustále pořádali párty. Ale Artur se rozhodl začít podnikat s vodními dýmkami.

Začal podnikat se svým kamarádem Martinem. Podle některých informací podnikají už rok a půl.

.

Lákají lidi, aby si od nich půjčili zajímavé reklamy. „Můžete se připravit na to, že vaši hosté budou skutečně ohromeni“je napsáno na jedné z nich na sociálních sítích.

Pronájem vodní dýmky je od 590 do 1290 Kč. V zásadě dobré peníze.

Různé práce. Nyní je podivná situace, Artur Štaidl je na Facebooku jednatelem firmy, ale v veřejně dostupných dokumentech jeho jméno není.

Má jen živnost. Kromě toho se ale snaží pracovat i jako fotograf. Nabízel se jako fotograf na Facebooku, kde nabízel hlavně portrétní fotografii.

To, jak se chlap chová, by se mělo líbit jeho otci Ladislavu Štaidlovi.Koneckonců, je to také hudebník a podnikatel.

Ladislav nechtěl, aby jeho syn zopakoval cestu své maminky. Nechtěl proto, aby se syn věnoval pouze hudbě, ale snažil se mu dát vysokoškolské vzdělání v ekonomické oblasti.

Artur tak vystudoval Vysokou hotelovou školu v Praze.

Ale samozřejmě se věnoval hudbě, stejně jako jeho oba rodiče.Byl vokalistou metalové skupiny Behind the Mirror. Ale předminulý rok se skupina rozpadla kvůli neshodám účastníků a nedostatku času.

Share