Meghan Markle odmítá komunikovat s Kate Middleton z pevného důvodu: O co se jedná

Meghan Markle a princ Harry se možná na podzim vrátí do Anglie. Jejich poslední návštěva Londýna dopadla trapně. Ze známosti dcery Lilibet s jejím dědečkem princem Charlesem a prababičkou Alžbětou II. nebylo možné udělat senzaci: královna zakázala přítomnost fotografů na setkání s miminkem.

Princ Harry a Meghan Markle/Zdroj: YouTube

A princ William s Kate Middleton a dětmi zcela ignorovali příjezd příbuzných a spěchali s odjezdem do Walesu. Zdroje poznamenávají, že Markle nebude na budoucí cestě komunikovat s rodinou bratra jejího manžela. A má na to důležitý důvod.

Princ Harry a Meghan Markle / Zdroj: YouTube

Do konce roku spatří světlo světa Harryho paměti, ve kterých slíbil, že se podělí o šťavnatá fakta o životě v královském paláci. Očekává se, že jeho odhalení poodhalí roušku tajemství a vypoví o rodinných tajemstvích. Podle pověstí měla na pocitech prsty i Megan.

Kate Middleton / Zdroj: tsn.ua

Zasvěcení se domnívají, že právě z jejího podání v tisku se každou chvíli vynoří drby o možných milenkách prince Williama, což se pro Kate stává velkou ranou. A v Harryho autobiografii může být pověst jeho staršího bratra konečně „pohřbena“. Tento pocit viny za budoucí skandály vysvětluje Markleovo odmítnutí komunikovat s Middlet, uvádí Express Newspaper.

Kate Middleton / Zdroj: tsn.ua

PSALI JSME: V BIKINÁCH A KLOBOUKU: JOAN COLLINS Z DYNASTIE SI UŽILA DOVOLENOU SE SVÝM MANŽELEM V SAINT-TROPEZ

PŘIPOMÍNÁME: “STYĎTE SE”: MARTIN STROPNICKÝ PODAL ZADOST O ROZVOD. JAKÝ VZKAZ MU POSLAL FANOUŠEK ŽILKOVÉ

Share