Meteorologové prozradili, jaké počasí čeká Česko tento týden: sluníčka si už neužijeme

Češi si tento týden sluníčka asi neužijí. Na přelomu podzimu a zimy bude zataženo a chladno, meteorologové očekávají srážky. V noci teploty klesnou pod bod mrazu. Informuje o tom Český hydrometeorologický ústav.

V pondělí ráno měly být mlhy, odpoledne mělo být zataženo. Očekává se také mrholení, může sněžit. Teploty přes den nepřesáhnou 5 stupňů Celsia.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V úterý bude oblačno, v některých částech země může pršet, očekávají se i sněhové srážky. Teploty v noci klesnou k -1 stupni, během dne bude až 5 stupňů.

Středeční počasí bude stejné, bude pršet a sněžit. Noční teploty klesnou na -3 stupně, přes den stoupnou na 5 stupňů.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ve čtvrtek bude podle meteorologů zataženo, očekávají také mlhy. Srážky budou sněhové, smíšené nebo dešťové. Teploty v noci budou -3 stupně, přes den naměříme maximálně 5 stupňů.

Počasí v pátek se nezmění, bude zataženo, místy se může vyskytnout mrholení nebo sněžení. Noční teploty klesnou na -2 stupně, denní teploty stoupnou na 4 stupně.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

O víkendu bude také pršet a sněžit. Na horách může být polojasno. Teploty v noci se budou pohybovat mezi -2 až 3 stupni, přes den se teploty vyšplhají až k 6 stupňům.

PSALI JSME: JIŘÍ KRAMPOL MUSEL DO NEMOCNICE, LEŽÍ NA JIP: „NECHÁPU, ŽE SI NEUVĚDOMUJE, JAK RISKUJE,“ ŘEKL HERCŮV MANAŽER

PŘIPOMÍNÁME: MICHAL DAVID SE POCHLUBIL NOVÝM APARTMÁNEM: ZA KOLIK HO TEĎ PRONAJÍMÁ

Share