„Proč žena nepoložila dítě na lavici vedle sebe“: Mladou maminku odsoudili na internetu za tuto fotografii

Američanka Molly Lensing obdržela “známost” na internetu díky fotografii, na kterou je zobrazena ona a její mladší dcera Anastasie. Snímek udělali na letišti v Colorado.

Jakmile fotografie se objevila na internetu, žena obdržela velké množství nepříjemných dopisu od uživatelů Facebook.

Řekli, že je “odporná maminka” a “špatná žena”. Někteří dokonce nabízeli zbavit ženu rodičovských práv. Někteří připomenuli Einsteinovou větu, kde řekl, že současné technologii, přemění lidi v idioty.

.

Kdy se díváš na snímek, dáváš otázku: “Všechno je v pořádku s hlavou u té ženy?”.

Molly položila svou dvouměsíční dceru prostě na podlahu před sebou. Ležela dívka na tenké plence. Maminka v té době mluvila před mobil, a potom prostě se bavila na něm.

.

Molly se nedozvěděla rychle, že ji vyfotili. Za několik dnů, jak se objevila ta fotografie na internetu, uviděla tam sebe.

Nejdřív vyřešila říct všem pravdu o této situaci. Žena se obrátila do amerického žurnálu pro maminky, kde povídala, co se stalo.

.

Žena řekla, že v ten den, letěla ke svým rodičům. Let zadrželi a musela velmi dlouhou dobu být s dítětem na rukou. Skoro dvacet hodin držela Anastasii.

Kdy byla velmi unavená, rozhodla se na několik minut nechat dítě na podlaze a rozmačkat své ruce. Přes mobil mluvila s maminkou, které byla znepokojená tím, proč Molly a Anastasie tak dlouho se nacházejí na letišti.

.

Molly byla nepříjemné překvapena od toho, že všichni o ni mysleli, že je špatná maminka. Lensing říká, že je maminkou třech děti, a nikdy neslyšela o tom, že neumí být maminkou.

Maminka neměla radost z toho, že ji někdo vyfotil. A ještě díky té fotografii obdržela negativní reputaci. Lensing pracuje zdravotní sestrou v pediatrickém oddělení.

Kdy kolegové uviděli ten snímek, a zjistili, že je tam Molly, musela dlouho vysvětlovat, proč se to tak stalo. A muže klinika ji důvěřovat cizích děti?

.

Po její odpovědi, někteří začali podporovat ženu. Jiné maminky vědí, jak je těžko s dítětem na rukách.

Ale někteří dáli jinou otázku: “Proč žena nepoložila dítě na lavici vedle sebe?”

Share