Móda premiéry filmu 3Bobule: Stylista Sám Dolce si posvítil na výběr outfitu celebrit

Tento týden se v botanické zahradě Prahy proběhla slavnostní premiéra filmu 3Bobule s degustaci vín, kterou se zúčastnili tvůrci filmu a vybráni herci.

Zdroj: blesk.cz

Tereza Ramba, která po porodu vypadá prostě úžasně. Navštívili premiéru také herci Miroslav Táborský, Lukáš Langmajer a Kryštof Hádek. Známy stylista českých a slovenských celebrit Sam Dolce si posvítili na známe osobnosti a jejich výběr outfitu.

Zdroj: blesk.cz

„Outfity dvou úžasných herců Lukáše Langmajera a Kryštofa Hádka vypadají na společném snímku, jako by každý z nich byl na jiné akci. Oba herci se zúčastnily premiéry filmu, myslím si, že je Lukáš Langmajer se svým smokingem dost oficiální,“ řekl stylista.

Zdroj: blesk.cz

„Jeho outfit s lakovanými botami a motýlkem by se hodil na plesovou sezónu. Jeho kamarád a kolega naopak má velmi denní outfit, který by se hodil na procházky městem,“ dodal Sam.

Zdroj: blesk.cz

„Eva Josefiková je velmi talentovaná herečka, ale bohužel přesně neví, co je trendy, a co ne. Oblékla modravé saténové šaty s dlouhým rukávem, které jsou osvěžující a správná volba na některé akci, ale její pásek je úplně mimo, stejně jako její “Cross body” kabelka, která je vhodná na pláži u moře“ vysvětlil Dolce.

Zdroj: blesk.cz

„Tereza Ramba oblékla plátěné šaty s venkovském printem, které navazují atmosféru filmu 3Bobule. Také její kožené boty jsou úžasné. Herečka má jako vždy perfektní make-up. Mužů si o ni říct, že má nejlepší outfit premiéry filmu 3Bobule,“ ukončil stylista.

Zdroj: blesk.cz

Share