Moje dcera a její dítě mi visí na krku šest let, už mě to nebaví, stěžuje si žena

„Jsem unavená z toho, že mi moje dcera visí na krku. Chápu, že je pro ni pohodlné bydlet se mnou, ale ještě chci žít sama,“ vyprávěla paní Jitka.

Žena/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

„V bytě se mnou bydlí dcera a vnučka, takže se celý můj život točí kolem nich. Dokonce si zařizuji dovolenou tak, abych mohla s dcerou a vnučkou někam jet.

Dcera se mi vrátila před šesti lety po nevydařeném manželství. Vnučce byl tehdy pouze rok a samozřejmě na mě padly všechny starosti.

Ženy/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Od svého zetě jsem nic neočekávala. Když ke mně přišla bydlet dcera a podala žádost o rozvod, můj zeť rychle odjel někam k rodičům do jiného země.

Dcera nedostává žádné alimenty, zatímco byla na mateřské dovolené, bylo na mně finanční zajištění rodiny.

Ženy/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Opravdu jsem doufala, že po mateřské dovolené půjde moje dcera do práce, odstěhuje se do samostatného bydlení a začne si budovat vlastní život. Vidím, že to ale neplánuje. Protože je pro ni pohodlné, když uklízím a vařím. Nechce ani jet na dovolenou beze mě, protože to vyžaduje zvláštní úsilí.

Žena/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Nemám žádný osobní prostor. Miluji svou dceru a vnučku, jsem ale unavená. Chci konečně žít a vědět, že se mé dceři a vnučce daří dobře. Nechci žít tak, jak žijeme teď. Nevím, co s tím mám dělat,“ řekla starší žena.

PSALI JSME: Dcera bývalého amerického prezidenta sdílela fotky z rodinné dovolené: Pózovala na velbloudech

PŘIPOMÍNÁME: Slavný Terminátor je dědečkem: Dcera Arnolda Schwarzeneggera ukázala roztomilou fotku herce s malou vnučkou

Share