Monika Babišová spolu s manželem upekla sekanou: její recept okomentoval slavný šéfkuchař Radek Kašpárek

Poslanec a bývalý předseda vlády Andrej Babiš pravidelně zveřejňuje na svých sociálních sítích svá videa, jedním z nich je pořad Čau lidi. Jeho manželka Monika Babišová se během pořadu podělila o recept na kuřecí sekanou. Komentoval to známý šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef Radek Kašpárek. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Monika Babišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Politik a kandidát na prezidenta ve své show občas mluví nejen o politice, ale také o některých věcech ze svého soukromého života. Mohou to být například recepty.

Poslední díl jeho pořadu byl trochu neobvyklý, Monika Babišová spolu s manželem Andrejem Babišem připravovali doma kuřecí sekanou.

Šéfkuchař okomentoval tento recept. Zpočátku mluvil trochu o historii, podle něj řezníci kdysi začali připravovat toto jídlo z odřezků. Nebylo to kvalitní maso, často jídlo obsahovalo kůži a tuk. Díky tuku to nikdy nebylo suché.

Nyní je však situace jiná, kuchaři pečou sekanou z jiného masa a často mají návštěvníci restaurací obavy, že by mohla být suchá. Radek Kašpárek vysvětlil, že to se může stát, pokud bude upečeno z kuřete.

Radek Kašpárek / Zdroj: iDnes.tv

Kuřecí maso má hodněbílkovin a málo tuku, takže se jídlo pravděpodobně rozpadat nebude, ale může být suché. Podle něj by paní Monika Babišová mohla přidat trochu tuku a to by všechno změnilo.

Slavný šéfkuchař si myslí, že manželka politika peče sekanou z kuřete, protože jejich rodina jí zdravě.

Radek Kašpárek / Zdroj: youtube.com

„V takovém případě bych skutečně volil spíše některý jiný recept, který se pro kuře hodí lépe,“ řekl pro Život v Česku Radek Kašpárek.

PSALI JSME: Lucie Vondráčková promluvila o zdravotních problémech: „Potřebovala bych vánoční zázrak“

PŘIPOMÍNÁME: Pavla Tomicová po hubnutí je jako vyměněná: „Vypadala fantasticky,“ chválí ji kamarádka Tereza Brodská

Share