Monika Binias zareagovala na slova své dcery Ornelly Koktové: Zavírala ji na růžovobílý záchod se zlatými kohoutky

Ornella Koktová v show Výměna manželek promluvila o vztazích s rodiči a svém dětství. Postěžovala si na svého tatínka. Rodiče podle ní nechápou, že nejdůležitější je čas a rodina, nikoliv peníze. Navíc řekla, že její matka byla přísná a že ji zavírala na záchod. Na její slova zareagovala její matka Monika Binias.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Monika pro Super.cz řekla, že tento díl nesledovala a nebude ho sledovat, ale souhlasila, že okomentuje výroky své dcery. Myslí si, že ji nic nepřekvapí, a označila svou starší dceru za Hanse Christiana Andersena. Přesto ji pobavilo, že ten díl byl o ní.

Vysvětlila, že peníze pro ni nejsou to nejdůležitější, ale díky nim mohla zajistit vše potřebné pro život své rodiny. Mohla nakupovat oblečení pro své dcery, platit za vzdělání nebo jet na dovolenou. Připomněla také, že Ornella mohla jezdit na koni a chodit na balet.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Potvrdila i informaci, že v minulosti dceru zavírala nazáchod, ale dělala to jen v těch případech, kdy ji dcera velmi zlobila.

„Už se to nedalo vydržet a nechtěla jsem jim seřezat zadek, tak jsem ji asi dvakrát zavřela. A to na její dětský růžovobílý záchod se zlatými kohoutky a oknem,“ prozradila Monika Binias pro Super.cz.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Štvalo ji například to, že Ornella v 15 letech nevysávala svůj pokoj, dělala to máma. Život jejích dcer byl podle ní královský.

Myslí si, že její chybou ve výchově bylo to, že byla příliš přátelská a benevolentní. Binias prohlásila, že ji Ornella potřebovala, dokud nezačala chodit s Josefem Koktou, ale i tehdy jim Monika pomáhala.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

„Pakliže slyší někdo názor jedné strany, tak si musí vyslechnout i tu druhou,“ vysvětlila Monika Binias, proč se rozhodla okomentovat výroky své dcery.

PSALI JSME: JIŘÍ KAJÍNEK SE ZNOVU MŮŽE VRÁTIT DO VĚZENÍ: JAKÝ VZKAZ MU POSLAL EXPREZIDENT MILOŠ ZEMAN

PŘIPOMÍNÁME: LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ BY OSLAVILA SVÉ 70. NAROZENINY: JEJÍ ZPOVĚDNÍK PROZRADIL, JAK STRÁVILA POSLEDNÍ CHVÍLE

Share