„Můj pes se choval velmi podivně“ : Žena nechápala, že se ji zvíře snaží zachránit

Psi jsou úžasní stvoření! Jsou schopni toho, co je někdy mimo kontrolu člověka.

Keola je pes amerického plemene Akita, který žije se svými majiteli v Doncasteru (South Yorkshire, Anglie). Ricky a Alana Butler se dobře starali o své oblíbené a považovali ji za člena rodiny.

V poslední době Keola zjistila, že se v rodině očekává doplnění: její paní otěhotněla. Pes byl potěšen, ale nemohl se zbavit pocitu, že se něco pokazi.

.

Alanina dolní část zad začala bolet. Žena diskutovala se svým lékařem o závažných bolestech zad, ale lékař přičítal všechno vedlejším účinkům těhotenství.

Alana se vrátila domů a věřila, že bolest je způsobena rostoucím plodem.

Ať Alana věří doktorovi, ale Keola to věděla lépe. Pes cítil něco uvnitř své milenky. Alana si všimla, že se zvíře chová podivně, ale nechápala proč.

.

„Když mě doktor poslal domů a řekl, že se nic vážného neděje, pes na mě tak zíral, že jsem se dokonce bála,“ říká Alana.

„Vyfotila jsem Keolu a zveřejnila její fotografii na Facebooku s hravým titulkem o filmu „Hachiko: Příběh psa“, kde to pes také dělá. Ale k mému překvapení mě přátelé začali radit, abych bral tuto situaci vážněji. “

.

Čas uběhl, ale pes se dál bál. Ricky a Alan si uvědomili, že zvíře jim chce něco říct.

„Nikdo nevěděla, že jsem vážně nemocna. Nikdo to nevěděla … ale Keola to věděla! Zatlačila mě a plakala, ale nechápala jsem, proč to dělá. Ricky řekl, že Keola byla naštvaná, i když jsem byl v práci.“

Naštěstí Alana vzala vážně alarmující signály její miláčku. Ve stejný den znovu šla do nemocnice a byla v intenzivní péči. Lékaři zjistili, že žena je o krok dále od smrti!

.

Ledviny nastávající matky byly touto infekcí vážně postiženy a dolní část zad byla zraněna kvůli „odrazené“ bolesti. Ještě horší je, že Alana měla vzácný typ infekce. Kdyby kontaktovala lékaře o něco později, bylo by nemožné zachránit ženu.

„Ukázalo se, že můj případ je jedním z nejvíce zanedbávaných a nejobtížnějších ze všech, se kterými se lékaři nemocnice právě setkali,“ napsal Alana na Facebooku.

.

Díky svému psovi mohla Alana přežít a porodit zdravé dítě. Dítě, které má krásný strážný anděl jménem Keola!

Dítě se jmenovalo Lincoln a s Keola se stalo nejlepšími přáteli!

.

Tento roztomilý pes má srdce plné lásky! Velmi dojemný příběh o psovi, který miluje svou majitelku a zachránil jí život!

.

Share