“Musíš mlčet a mít roušku na nos”: Verešová po návratu z Milana dostala nálož

Ředitelku Fashion TV a manažerku Jasminu Alagič Gabrielu Drobovou naštvalo, že se modelka zamyslela nad nad roušky a respirátory.

Modelka ze Slovenska Andrea Verešováv době viru COVID-19, zamyslela se nad respirátory. Ředitelka Fashion TV a manažerka Jasminy Alagič Gabriela Drobová byla naštvaná od její slov.

Známe modelce řekla, že se ona nedávno vrátila z Milana a musí nosit respirátor nebo roušku.

„Přesně nevím, jak dlouho lidi v naši zemi budou procházet bez respirátoru. Co si o tom myslíte?

Nevadí vám ten karantén, a jste pracujete, anebo jste v úplné izolaci od celého světu, a nakoupili jídlo na rok dopředu?“, zajímá se Verešová.

Sdílela k tomu ještě fotografii, na které můžeme uvidět, že Andrea pěkné umí pracovat s Photoshopem.

Ředitelka Fashion TV pro Slovensko a Česko zná Andreu, a zná jak umí předělat foto, kvůli tomu slova modelky tak ji naštvaly. Uviděla v nich nějakou lehkovážnost. Ve svém příspěvku nenapsali, že nedávno byla v Milanu.

“Moji oblíbená Andrea, především roušku nebo respirátor by měla nosit ty, protože já vím, že jsi nedávno navštívila Milan. Doufám, že nejsi egoistka a chceš zabezpečit lidi kolem sebe.

Doktoři, říkají, že inkubační doba viru je 28 dnů, kvůli tomu nevíš, jsi nebezpečná, nebo ne”, odpověděla Drobová.

Ředitelka dobrovolně odstoupila od práci, a teď má karantén, a z domu skoro nevychází kvůli koronaviru.

“Gabrielo, držím se všech pravidel, které nastavili Ministerstvo Zdravotnictví. Moji celá rodina je v pořádku. Na testy nás nepustili, protože nemáme žádné symptomy.

.

Chodím ven jenom s respirátorem, a víc, že větší nebezpečí muže udělat panika. Musíte nepodléhat hysterii a mýt ruce”,řekla Verešová, která trochu sobě protiřečí.

Na začátku řekla, jak dlouho budeme most chodit bez respirátoru, a potom řekla, že do obchodu chodí jenom s nim.

Drobová udělala správně, že nepokračovala tou nesmyslnou debatu, protože Andrea na všechno najde odpověď.

“Tak dobře. Z tvého postu jsem neuviděla, že bylo to patrné. Myslela jsme, tmě zkusíš z ulehčit situaci. Jsem rada, že to tak není. Buďme vzorem pro ostatní”, dodala ředitelka.

Doufáme, že Verešová sdílí fotografii s respirátorem.

Share