Muž, který napadl Jana Bendiga, mu zavolal: zpěvák prozradil, o čem mluvili

V pátek jeden muž napadl Jana Bendiga a posypal ho moukou. Poté nikdo nemohl pochopit, kdo to byl, co to bylo a proč to udělal. V neděli večer však útočník oznámil, že to udělal on a vysvětlil, proč to udělal. Zpěvákovi se omluvil a Jan jeho omluvu přijal.

Lukáš se omluvil a vysvětlil, že nešlo o plánovaný útok na Bendiga a že nešlo o rasistický útok, proti Romům nic nemá. Posypal ho moukou, protože tam stál první.

Údajně chtěl upozornit na bezpečnost na galavečeru. Vysvětlil také, že zpěváka osobně nezná, v minulosti se potkali jen jednou v baru.

Dodal, že si váží pozvání na koncert Bendiga, ale nepřijde, protože má jiné plány, bude zaneprázdněn. Kromě toho oznámil, že v neděli sám přišel na policejní stanici a prozradil, co udělal.

Policejní mluvčí Richard Hrdina potvrdil, že se muž sám přihlásil na policii. „Kriminalisté jej ihned vyslechli,“ řekl Hrdina pro Blesk.cz.

Lukáš také řekl, že s Janem a jeho partnerem už mluvil a omluvil se jim. Tuto informaci zpěvák potvrdil.

„Ano, zavolali jsme si. Omluvil se a nasypal si popel na hlavu. Omluvu jsem přijal,“ prozradil Jan Bendig pro Blesk.cz.

PSALI JSME: ÚTOČNÍK SE JANU BENDIGOVI OMLUVIL A UDAL SE NA POLICII: „PODAŘILO SE MI NĚCO, CO BY SE MI PODAŘIT VŮBEC NEMĚLO“

PŘIPOMÍNÁME: UPŘÍMNÉ PŘIZNÁNÍ ANIČKY SLOVÁČKOVÉ: „ZAMILOVALA JSEM SE A DOUFÁM, ŽE SE ZAMILUJETE I VY“

Share