Muž požádal každého cestujícího v letadle, aby dal jeho přítelkyni růži : Po 25 letech se rozhodl zopakovat svůj trik

Obyvatel Texasu překvapil svou manželku při jejich 25. výročí pomocí Southwest Airlines. Představitelé letecké společnosti tweetovali romantický příběh o Kyle Friedelovi, který chtěl znovu vytvořit svůj neobvyklý návrh na manželství své manželce Stacy, která se konala v roce 1995.

Kyle dal každému cestujícímu na svém letu růži, aby dali květiny Stacy, která na něj čekala u brány.

Návrh na romantické manželství

.

Kyle přišel s myšlenkou, ale nečekal, že reklamní agentura, ve které poté pracoval v Dallasu, by mu pomohla realizovat jeho myšlenku.

„Hledal jsem něco romantického a nemyslel jsem si, že to dokážu,“ říká Kyle.

Reklamní společnost mu řekla:

„Ano, můžeme vám to me vám to pomoci, a musíte to udělat s Southwest Airlines , žádná jiná letecká společnost to nezvládne.“ Proto změnili lety, pomohli Kyleovi objednat květiny a všechno ostatní.

.

Stacy říkala, že když jí cizinci začali dávat růže, netrvalo jí dlouho pochopit, co se bude dít dál. Kyle byl poslední, kdo vystoupil z letadla, poklekl a podal nabídku.

Jedinečný okamžik

.

.

Stacy řekl, že tento okamžik je jedinečný a nezapomenutelný.

„Opravdu nejsem typ člověka, který miluje takové romantické věci.Jsem trochu víc na Zemi. Samozřejmě mě potěšilo, protože jsem se s ním chtěl oženit, ale nepotřeboval jsem tak jasnou událost – je to spíš Kyleův styl,“říká Stacy.

Těsně před 25. výročí svatby se Kyle rozhodla obnovit svůj návrh na sňatek a Stacy letěla na jihozápad k návštěvě své sestry v Austinu.

Podle Kyleho jeho žena nic netušila.

„Začali jsme tím, že jsme se dohadovali o tom, kdo vyrobí postel, což je docela vtipné a zavádějící, protože jsem se na sebe trochu zasmál a přemýšlel:“ Ach, je to skvělé, nebude nic podezřívat,“ vzpomíná on je.

.

Kyle řekl Stacy, že je pozdě, a setkal se s ní na letišti později, než bylo plánováno.

Zatímco míjela bezpečnost, Southwest Airlines zajistily, aby Kyle splnil příchozí let. Tam Kyle podal květiny příchozím cestujícím, aby je předali Stacy, která čekala u brány.

Dalších 25 let společně

.

„Co říkáš o dalších 25 letech?“ Zeptal se Kyle Stacy, když klekl. „Samozřejmě, že ano!“ odpověděla.

.

Stacy uvedla, že tuto událost neočekává, protože pár již oslavil své výročí v Evropě. „Je pro mě důležité, že si toho udělal čas a úsilí, je ve vztahu velmi pozorný a milý, a to si vážím,“ řekla.

.

V prohlášení, které letecká společnost Southwest Airlines řekl, že jeho zaměstnanci byli rádi, že být součástí takového speciálního překvapení.

Share