Muž se vrátil k autu a uviděl na předním sedadle čtyřnohého hosta: Pes odmítl vystoupit z automobilu

Když toulavý pes uviděl otevřené dveře automobilu na parkovišti, náhle vyskočil dovnitř a … už se nevrátil do svého dřívějšího života.

.

Cestou domů po rybaření v americkém státě Arkansas se místní obyvatel jménem Bill zastavil v jednom z motelů, kde se vydal osprchovat.

Vrátil se k autu a uviděl na předním sedadle čtyřnohého hosta. Z otevřených dveří vyskočil nešťastný pes a doufal v pomoc.

.

Muž nebyl v rozpacích a okamžitě ošetřoval hosta hubenou sušenkou. Bill sledoval psa a uvědomil si, že přišel z nějakého důvodu. Toho dne psa nikam nevedl, ale rozhodl se vzít si ho s sebou.

Bill a jeho žena mají dobrý zvyk pomáhat zvířatům bez domova a tato krása měla štěstí, že se s nimi setkala.

Na cestě domů poslal manžel své ženě fotografii s novým mazlíčkem – byla za takové překvapení jen ráda. Pár se rozhodl pojmenovat psa River.

.

Ne však všechno bylo tak plynulé. Když cestující dorazili do domu, skromny pes odmítl vystoupit z auta. Bill musel zasáhnout a opatrně přestěhovat psa domů. Od té doby nebyl jeho život nikdy stejný.

.

Nové zvíře bylo představeno několika dalším zvířatům rodiny – třem zachráněným psům a jedné kočce:

„Byl pokryty blátem, krví a klíšťaty. Po koupeli a několika procedurách jedl pevně.“

.

Po prvním dni v novém domě pes sladce spal celou noc – na posteli u krbu, který hostitel uspořádal:

„První noc jsme měli malý incident. Našli jsme louhu u dveří, kde spal. Zjevně jsem chtěl jít na záchod, ale ne věděl, jak nám to říct, “pokračuje hostitelka.

.

Druhý den vzali majitelé mazlička na veterinární kliniku, kde lékaři hlásili nepříjemné zprávy – na krku a na těle našli spoustu parazitů a mnoho ran. Veterináři navrhli, že rány zůstaly po bojích s jinými psy.

Přes dočasné potíže zůstal krásny a vděčny. Nyní je na cestě k uzdravení a získání sebevědomí.

Stále se stydí mnoha věcí – naíklad si hraje s příbuznými a spěchá kolem domu. Ale majitelé dělají vše, aby tento pes rozkvetl a užil si svůj život!

Share