Muž si v letadle zapnul soundtrack k Titaniku, aniž by si uvědomil, že sedí s Kate Winsletovou

Uživatel TikTok Chris Olsen se vzrušeně obrátil na uživatele, aby sdíleli podivný incident, který se mu stal v letadle.

Chris Olsen/Zdroj: TikTok

Prozradil, že si omylem zapnul soundtrack z kultovního filmu „Titanic“, když seděl vedle herečky hlavní role Kate Winsletové.

Chris Olsen/Zdroj: TikTok

Ano, jeho místo bylo ve třetí řadě, ale Chris z nějakého důvodu seděl ve druhé řadě. „Rose“ se stala jeho sousedkou, ale Olsen ji zpočátku nepoznal.

Chris Olsen/Zdroj: TikTok

O 111 let později: mezi troskami Titaniku byl nalezen ztracený náhrdelník – video „U okna už sedí jedna žena a prostřední sedadlo mezi námi je prázdné. Teď jsem připravený poslouchat hudbu, uklidnit se a na koho myslím kromě Celine Dionové. Zrušila své turné a takže ve zprávách točí spoustu jejích písní. Nechápu, že moje AirPods ještě nejsou zapojeny, takže Celine začne hrát nahlas. V tuto chvíli jen přeskakuji její největší hity jako It’s Vteřinu hraje All Coming Back to Me Now, vteřinku I Surrender, trochu hraje My Heart Will Go On a všechno se to děje nahlas, ale já si to neuvědomuji,“ začal svůj příběh muž.

Chris Olsen/Zdroj: TikTok

Jakmile si uvědomil, že jeho hudba hraje nahlas, Chris ji ve stresu rychle vypnul. Zjistil, že zaujal špatné místo poté, co se žena, která seděla vedle něj u okna, neustále rozhlížela a letuška se zeptala, jaké číslo sedadla je na jeho palubní vstupence.

Chris Olsen/Zdroj: TikTok

Chris se poté dostal do třetí řady, ale když vstal a prosil ženu u okna, podíval se do její tváře a uvědomil si, že „vypadala povědomě“.

Chris Olsen/Zdroj: TikTok

Poté, co si „rozbil mozek“ nad tím, zda se s ní už setkal, nebo „něco takového“, si brzy uvědomil, že žena by mohla být herečka poté, co si všiml zvýrazněného scénáře na jejích věcech.

Kate Winsletová/Zdroj: youtube.com

Po nějaké době už zjistil, že to není ledajaká herečka, ale vítězka „Oskara“ Kate Winslet, hvězda filmu „Titanic“, jehož hudebním námětem je píseň Celine Dion My Heart Will Go On.

Chris se docela ztrapnil a na videu padl po hlavě do polštáře s výkřikem rozpadu.

Diváci se jeho příběhu docela zasmáli: „Vítejte v dnešním segmentu „Scény z našich nejhorších nočních můr“, „Ach ne! Musela si myslet, že jsi velký fanoušek,“ „Je to tak trapné a vtipné zároveň.“

PSALI JSME: JIŘÍ KAJÍNEK SE ZNOVU MŮŽE VRÁTIT DO VĚZENÍ: JAKÝ VZKAZ MU POSLAL EXPREZIDENT MILOŠ ZEMAN

PŘIPOMÍNÁME: Z KOMIKA SE STAL SVALOVEC: ŠTĚPÁN KOZUB SE POCHLUBIL NOVÝM VZHLEDEM

Share