„Muž slíbil, že po procházce po rezervaci nás čeká překvapení s mou dcerou“ : Muž udělal nabídku ruky a srdce najednou oběma dívkám

Když se Grant Tribbet minulý rok setkal a začal chodit s Cassandrou Resharem, byl si dobře vědom, že její pětiletá dcera Adrianna se určitě stane součástí jejich nové rodiny.

Konvenční moudrost tvrdí, že většina mužů se takové kombinace bojí, svobodná žena plus dítě, a často tomu tak je.

Ukázalo se však, že Grant je z jiného skladu, a když přišel okamžik, aby udělal nabídku ruky a srdce, udělal to oběma dívkám: matce a dceři.

.

„Měli jsme jasnou, bohatou snídani, po které nám slíbil, že po procházce po rezervaci nás čeká překvapení s mou dcerou,“ vzpomíná Kassandra.

„Prošli jsme alespoň kilometr a začala jsem litovat, že jsem nezměnila své boty na vysokém podpatku, když se náhle zastavil na dřevěném mostě.“

A tam uprostřed lesa poklekl a udělal mi nabídku, poté se obrátil k Adrianně a zeptal se: „Mohu se stát tvým otcem, milovat a chránit tě po zbytek mého života?“ Moje srdce doslova explodovalo emocemi a já jsem se rozplakala!“

.

Adrianna vykřikla: „Konečně budu mít mámu i tátu!“ A Grant jí dal náhrdelník se srdcem jako symbol skutečnosti, že jeho slova jsou čistá pravda.

Dojemný okamžik vynalezl fotograf Mandy Gilland, který se celou dobu skrýval v lese. Návrh byl učiněn a byl přijat!

Grant a Kassandra se setkali na sociálních sítích a začali se datovat asi před sedmi měsíci.

.

Tím nechci říci, že to byla láska na první pohled, spíše pokus dvou srdcí překonat životní problémy a najít jejich spřízněnou duši, což zabralo čas.

Žena měla potíže, ale neustále si udělala čas jít na rande. A sledovala, jak se, jakmile se seznámila, půvabná a pozitivní bakalářka promění v nezištného otce své dcery. A tak odpověď „ano“ byla snadná.

.

P.S Není těžké se narodit jako člověk, ale být s ním není pro každého k dispozici! Zdá se, že se v tomto příběhu stalo všechno!

A myslíte si, že jeho skutek si zaslouží úctu? Podělte se o svůj názor!

.

Share