„Jsou to moji andělé“ : Muž zachránil devět koček a teď v noci mu přišli poděkovat

Kreativní lidé, včetně umělců, potřebují inspiraci. Každý to čerpá z různých zdrojů.

.

Například klavírista Sarper Dumann se „živí“ mluvením … s kočkami. Obecně má člověk dvě vášně – hudbu a kočky.

.

Pokud jde o první, Dumann je docela úspěšný, s dlouhou zkušeností. Také pro kočky je vše v pořádku. Má v péči o ně značné zkušenosti.

.

V Sarperově bytě žije devět koček. Právě ty, které našel na různých ulicích v různých letech, vyléčil a vyšel ven.

A zvířata mu platila s plnou náklonností. Jakmile byli bezdomovci, hladoví, zranění a nemocní, nyní žijí v teplém domě, kde se živí a milují.

.

Klavírista má neobvyklou každodenní rutinu. Zkoušky jsou nuceny zařídit v noci. Kočky jsou zvyklé na takový pracovní plán svého majitele.

.

Takže ráno spí. A v pozdní odpoledne, kdy za soumraku začnou být slyšet zvuky klavíru, kočky opatrně, tiše jdou do kanceláře majitele. Zde sedí, přesně kolem samotného nástroje.

.

Odvážnější skočí Dumannovi na kolena. A pak na samotný syntetizátor. Taková výjimečná pozornost je nejlepší vděčnost pianistovi.

.

Muž zdůrazňuje, že zachází se všemi svými domácími mazlíčky, jako by král byl před ním. Nebo královna. A on sám je potěšen světem, atmosférou, kterou do jeho života přinesla zvířata.

.

A jedna kočička je slepá. Krásu světa nevidí. Ale hudebník jí umožňuje poslouchat ptačí zpěv.

Vezme kočku náručí, sedí na okně a společně si užívají ptáky zpívat dlouhou dobu. Tento rituál uklidňuje kočku. A dává inspiraci samotnému pianistovi.

.

Takže tato neobvyklá rodina žije, jak se říká, perfektní. Hudebník říká, že chlupatí nájemci jsou jeho andělé, jeho život a srdce.

.

Share