Úžasné překvapeni se vydařilo : Muž zorganizoval svatbu během narozenin své přítelkyni

Dívka nečekaně se objevila na vlastní svatbě, kdy oslavovala své narozeniny. Dozvěděla se o tom, že bude nevěstou za několik hodin před ceremonii.

Úžasný svátek na 80 lidi zorganizoval přítel oslavenkyni. Muž požádal o pomoc u své budoucí tchýni a kamarádek přítelkyni, a s radosti mu pomohli. Dozvěďte, jakou měla reakci oslavenkyně.

.

38 letý Dave Griefin sám vybral pro Sofie šaty a našel úžasné místo pro provedení svatby. Na štěstí, dívka všechno měla ráda.

Ženichu pomáhali kamarádky nevěsty a její maminka Karoline. Tchyně spolu s zetěm vybírala svatební šaty pro dceru.

.

Sofie a Dave se oženili v 30 narozeniny dívky.

Obyvatelka Wallesu byla překvapena tím, jak důkladně kluk naplánoval a připravil nejšťastnější den v jich životě.

Muž pronajmul bílý “Caddilac” a vybral pro nevěstu šaty z její snu. Sofie nevěděla o plánu, který připravil její přítel. Jediné, kdy měla podezření, kdy kluk často odcházel z domu.

.

Sofie se dokonce pohádala s přítelem před svatbou, kvůli tomu, že řekl, že nemůže být s ni během narozenin, kvůli noční směně ve práci.

Dívka nevěděla nic o budoucí ceremonii, překvapeni měla ráda.

.

Pár se seznámil v místním baru v říjnu roku 2011. Za několik měsíců, začali bydlet spolu, a v srpnu 2012 roku se narodil jich syn Evan. Ale pár jeďte neměl svatbu.

.

Dave říká, že před narozeninami Sofii, uviděl ve spánku její mrtvého dědečka, který doporučil kluků se oženit na jeho vnučce.

Potom muž začal připravovaní.

Tchyně pomáhala mu se všem: nabízela dceři nakupování, požádala, aby zkusila šaty ve svatebním salonu.

Potom ženich zarezervoval místo pro svatbu, domluvil se o svatebním průvodu a o květinové výzdobě.

.

V večeři, před svatbou přítel řekl Sofii, že jde pracovat na noční směnu. Musel to udělat pro poslední připravení. V 6:30 hodin rána dívka otevřela dveře a uviděla svou maminku a nejlepších kamarádek se svatebním fotografem.

Dáli dívce velkou, bílou krabici se šaty a doplňky. Od neočekávanosti se nevěsta rozplakala. V krabičce Sofie si našla pohlednici, ve které bylo napsáno, že v 13:00 se vdá.

.

Všechno bylo úžasně naplánováno. Pro to, aby zorganizovat všechno perfektně, Dave udělat v WhatsApp skupinu, kam pozval všech kamarádů a příbuzní cele rodiny. Tam řekl, že připravené svatbu místo narozenin Sofii.

.

Kamarádky nakoupily svatební pyžama a zarezervovaly kosmetický salon, kde pracuje dívka, domluvily se, aby nevěstě udělali účes a make-up.

Kdy tam přijeli, všechno bylo ozdobené květinami a dívku očekávali staří školní kamarády. Dave se snažil pozvat všech drahých pro srdce své přítelkyni lidi z celého světa.

.

Jich syn Evan byl pážem během svatební ceremonii. Úžasné překvapeni se vydařilo.

Některé dívky, na rozdíl od Sofii, velmi důkladně se připravují k vlastní svatbě.

Share