Muž zruinoval svou vlastní rodinu, aby „požehnal“ ostatních 100 dolarovými bankovkami: Rozdal 200 000 dolarů

Obyvatel státu Oregon v USA onehdy projížděl ulicemi města a 100dolarové bankovky jednoduše vyhodil z okna auta. Zničil celou svou rodinu za poněkud zvláštním účelem podle Business Insider.

Bankovky dolarů/Zdroj: upi.com

Onehdy osmatřicetiletý Colin Davis McCarthy vyprázdnil bankovní účty své vlastní rodiny a několika příbuzných a rozházel je po ulicích města. Informovali o tom znepokojení kolemjdoucí.

O podivné chování muže se kromě strážců zákona zajímali i novináři. Jedna publikace ho dokonce natočila, jak vyhazuje stohy bankovek. Alespoň část hotovosti byla ve 100 dolarových bankovkách.

Silnice/Zdroj: kval.com

Později McCarthy řekl, že rozdal přibližně $ 200 000. Tímto způsobem chtěl „požehnat“ ostatním lidem. Muže ale vůbec nevadilo, že zruinoval vlastní rodinu a úředníci se domnívají, že skutečná částka rozdělovaných peněz může být menší.

Mapa silnice/Zdroj: kval.com

McCarthy využil skutečnosti, že on a několik jeho příbuzných sdíleli bankovní účet. To je v USA celkem běžná praxe, a to i přesto, že kdokoli, kdo k ní má přístup, může všechny prostředky vybrat a utratit je podle svého uvážení.

Bankovky dolarů/Zdroj: kval.com

To je pravděpodobně důvod, proč – protože takové účty se otevírají se vzájemným souhlasem všech stran – McCarthyovi nebudou moci vznést obvinění z krádeže. Jeho počínání však mohlo vést k nehodám, protože obyčejní kolemjdoucí prostě vyběhli na silnici a někteří řidiči auta opustili, aby vybrali peníze. Takže manželovi může hrozit jen pokuta.

Vyhledávání peněz/Zdroj:tsn

Rodina McCarthyových apelovala na lidi, kteří si kvůli tomuto žertu vzali peníze, aby je vrátili, ale moc nedoufají, že zareagují.

PSALI JSME: NEJNÁROČNĚJŠÍ PŘÍPRAVA KARLOSE VÉMOLY: ZÁPASNÍK JE NA POKRAJI SVÝCH SIL

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ KONEČNĚ ODHALILA SOUKROMÍ A ŘEKLA, KOHO SI NASTĚHOVALA DO DOMU: “JSME PROSTĚ TAKOVÁ VELKÁ RODINA”

Share