„Myslel jsem si, že jsem našel 5 štěňátek“ : Аle ukázalo se, že jejich matka vůbec není pes

Opakovaně jsme hovořili o tom, jak lidé pomáhají zvířatům, které mají potíže. Ale někdy se stává, že se člověk mýlí, a to i s nejčistšími úmysly.

Když Angličan Craig Mаc-Gettrick narazil na vrh štěňátek, stejně jako většina z nás se okamžitě rozhodl, že děti potřebují jeho pomoc. Co jiného by si mohl myslet?

Craig a jeho kolega byli v zahradě vyčištěni, a když zvedli starou matraci, našli pod ní pět malých mláďat.

Nejprve přijali kvůli koťatům, ale pak si uvědomili, že jsou štěňata. Jen se podívej, jak hezké jsou!

.

Muž zazvonil na lokální centrum zachránit zvířata s názvem „Animal Sanctuary“. Kromě toho Craig také zveřejnil na Facebooku plodnou fotografii, která se snažila najít jejich majitele nebo novou rodinu.

Je dobré, že tyto fotografie upoutaly pozornost ženy jménem Bessie, která se okamžitě spojila s jinou skupinou zvířat, která pomáhají!

.

Bessie měla podezření, že tyto děti vůbec nejsou štěňata, ale mláďata lišky. A měla pravdu!

Fotografie mláďat viděl zakladatel národní komunity „Fox Welfare“ Martin Hammington, který potvrdil předpoklady této ženy.

Okamžitě kontaktoval Craiga a informoval ho, že má doma lišky, které musí být vráceny své matce.

.

Brzy ve městě začaly společné práce na znovuzjednání lišky. Lidé dospěli k závěru, že matka bude pravděpodobně hledat své děti v den.

Takto Hammington ve svém příspěvku na Facebooku vysvětluje typické chování lišky maminky:

„Lišky často nechávají mláďata sama v díře. Stává se to, dokud nezrají a nezačnou studovat svět kolem nás stále více. Čím jsou lišky starší, tím méně závisí na své matce. “

.

Byl to Hammington, kdo navrhl skvělý způsob, jak nalákat vzrušenou lišku do doupěte.

Žádná matka nemůže nechat své děti hladové. Martin si proto byl jistý, že výkřiky hladu pomůžou liščím matkám najít její děti.

Záchranáři požádali Craiga, aby jim dal vědět, kdy se liška vrátí, a začnou hledat mláďata. Jakmile se to stalo, hladové lišky byly vybaveny přikrývkou a poslány do zahrady, kde byly nalezeny.

.

Maminka Fox okamžitě zavolala. Jeden po druhém táhla své milované děti na bezpečné místo. Do večera dostala celou svou rodinu zpět! Hurá!

The Fox Welfare National Society brzy zveřejnila online příspěvek s podrobnostmi o výsledcích tohoto shledání a nyní i vy!

Share