Na první pokus: 18-letá dívka vyhrála 36 milionů dolarů v loterii. Za co je chce utratit

Juliette Lamour, 18-letá Kanaďanka, vyhrála národní loterii jackpot 35.8 milionů dolarů amerických na první pokus. Stala se tak nejmladší výherkyní v historii loterie.

Juliette Lamour/Zdroj: bbc.com

Kanadské novináři píšou, že dívka projevila na svůj věk neobvyklou racionalitu a okamžitě se obrátila na svého otce, který pracuje jako finanční manažer.

Podle Juliette jí poradil, aby vyplnila los. Šťastná dívka tvrdí, že nehodlá přijít o hlavu a výhru chce využít rozumně.
„Plakala jsem. Byly to samozřejmě slzy štěstí. Stále nemohu uvěřit, že jsem s prvním losem v životě vyhrála jackpot,“ řekla Juliette novinářům.

Los/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Podle její slov, zapomněla, že los vyplnila, dokud se ve zprávách nedozvěděla, že 7. ledna vyhrál někdo z jejího rodného města v Ontariu.

Přihlásila se do mobilní aplikace loterie a na obrazovce se okamžitě objevila slova “Výherce“. Její kolegové za ni křičeli radostí, vzpomíná. V té době byla v práci.

Její šéf jí dovolil jít domů dřív, ale matka trvala na tom, aby dívka zůstala až do konce směny a dokončila všechny své povinnosti.

Los/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Juliette chce část peněz investovat do svého vzdělání a studovat na lékařku. Vždycky o tom snila, ale na studium si musela shánět granty nebo půjčky.

Prozatím si myslí, že zůstane ve svém městě a bude pracovat ve prospěch komunity, kde vyrostla.

Po ukončení studia plánuje část peněz utratit za zábavu.

„Jakmile dokončím školu, vyrazíme s rodinou na jakýkoli kontinent, abychom ho pro sebe otevřeli. Chtěla bych navštívit různé země, poznat jejich historii a kulturu, ochutnat jejich jídlo a poslouchat jejich jazyky,“ dělí se o své sny Juliette Lamour.

Los/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

„Peníze člověka nedefinují, definuje ho to, co v životě dělá,“ říká.

ČTĚTE TAKÉ: NOVOPEČENÁ MAMINKA VE VĚKU 13 LET: JAK SE JÍ A JEJÍ DÍTĚTI DAŘÍ TEĎ

PSALI JSME: MOJE TCHYNĚ CHCE VYPADAT MLADŠÍ A POŽADUJE, ABY JÍ ZAPLATILA ZA KOSMETIKU

Share