„Na Vánoce zatím nemám ani pomyšlení“: Zlata Adamovská řekla, kdy se bude připravovat na svátky a vysvětlila, proč to odsunula

Někteří lidé se těší na Vánoce, slavit budou už koncem příštího týdne. Herečka Zlata Adamovská ale neustále pracuje a teď nemá ani čas se připravit na vánoční svátky. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

63letá umělkyně uvedla, že nyní má hodně práce. Během dne natáčí, večer hraje v představeních. Pracuje každý den a někdy přijde na místo natáčení v šest hodin ráno.

„Na Vánoce zatím nemám ani pomyšlení, připravovat se začnu teprve příští týden,“ řekla v rozhovoru pro Život v Česku Zlata Adamovská.

Zlata Adamovská / Zdroj: Super.cz

Zatím nemá čas na přípravu na svátky, přesto se na Vánoce velmi těší. Určitě bude šťastná, když si bude moci odpočinout a strávit několik dní s blízkými.

Svou hereckou kariéru zahájila v 15 letech. Poté ztvárnila obrovské množství rolí ve filmech a seriálech.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

Herečka si užívá života, je ráda, že má kolem sebe spoustu skvělých lidí, je s nimi spokojená. Navíc je spokojena v práci a rodině a to je podle ní nejdůležitější.

PSALI JSME: „JÁ BYCH SE V BUDOUCNU VELMI RÁDA VDALA“: MONIKA BAGÁROVÁ PROZRADILA, CO PLÁNUJE SE SVÝM PARTNEREM

PŘIPOMÍNÁME: „KONEČNĚ DOMA“: KARLOS VÉMOLA SE PO DVOU TÝDNECH V NEMOCNICI VRÁTIL DOMŮ. BOJOVNÍK UKÁZAL RODINNOU FOTOGRAFII

Share