Najděte rozdíl : 10 rodinných fotografií, které byly během několika let znovu vytvořeny

Rodinné fotografie mohou být nejen skvělou vzpomínkou na celou rodinu. Ano, několik rodin se rozhodlo reprodukovat fotografie pořízené před 5, 10 nebo dokonce 20 lety, takže byly vyfotografovány ve stejném složení a ve stejných pozicích.

Jedním z nejchladnějších důvodů pro pořizování rodinných fotografií je jejich schopnost v budoucnu je znovu vytvořit a zdůraznit spojení s blízkými, píše Big Pikcha .

Takové fotografie nám připomínají, že i když čas letí, některé věci zůstávají stejné, zejména láska k příbuzným. První obrázek ukazuje otce a syna v roce 1980 a stejného syna, ale dospělého, se svým dítětem v roce 2018.

Fotografie muže se synem

.

Následující fotografie byla pořízena s rozdílem 13 let. Ukazuje rodině poblíž vánočního stromu na dovolenou, ale na druhém místě je rodina mnohem starší.

Rodinné fotografie pořízené o svátcích

Další fotka je titulkem: „Vánoční dárek pro naši matku“. Je patrné, že tři bratři spolu se svou sestrou byli vyfotografováni v podobných šatech a představují ve slavnostním světle.

Okouzlující fotografie dětí jednou a teď

Poté vidíme fotografie dětí a fotografie o 23 let později. Grimasy lidí, zejména v batole, jsou velmi vtipné, ale podařilo se jim je opakovat.

Rodinné fotografie za pár let

Následující fotografie ukazuje 5 dětí, které, jak se uvedlo v komentářích, nejen reprodukovaly stejný obrázek, ale také to udělaly. Je zvláštní, že jedno z dětí saje bradavku i jako dospělý na jiné fotografii pro větší podobnost.

.

Roztomilá fotografie sourozenců

A kvůli této fotografii, chlapec a jeho otec museli jít do Disneylandu, aby reprodukovali svou oblíbenou rodinnou fotografii.

Syn se dokonce objal kolem krku svého otce, aby udělal fotografii téměř stejnou, jako byla před několika lety.

Identické fotografie otce se synem v Disneylandu

Další snímek ukazuje rodinu baví v dětském bazénu. Dívky podepsaly fotku jako je tato: „Tatínek stále ví, jak si odpočinout.“

.

Rodinné fotografie v bazénu

Následující fotografie ukazuje 3 bratry. Jako dítě pomáhaly starší děti vychovávat mladšího bratra, viděného ve světle. A na dnešní fotografii byli bratři ve stejném postavení.

.

Baby a dospělé fotografie bratrů

Následující fotografie jsou rozdílem 50 let. Chlap komentoval fotografii: „Den otců by nebyl známý bez naší každoroční tradice opakování této fotografie z roku 1968 na jeho prvním motocyklu.“

Foto táta s dítětem a první rodinou motocyklů

Na další fotografii jsou sestry starší 15 let. Dívky se rozhodly pořídit na posteli stejnou fotografii jako v dětství.

.

Dívky v dětství a dospělí na fotografii

Na obrázku níže je bratr a jeho sestry, kteří vyfotili fotografii o 26 let později. Na fotografii jedna dívka zvedla šaty své sestry a o několik let později pořídily stejnou fotografii.

.

Fotografie bratra a sester s rozdílem 26 let

Share